Kita
MB Agmokymai
Poros kelias: Kad artumas santykiuose džiugintų
4.7
(8)
Mokymai prasideda:
Tikslinama
54 akad. val.
Kaina nuo:
Tikslinama
Apie mokymus
Mokymų teikėjo pateikta informacija
Anotacija
Rodyti daugiau
Rodyti mažiau
Dažnai pagalvojate, kad kažko trūksta Jūsų santykiuose, o galbūt išvis nepavyksta jų sukurti? Ginčai ir konfliktai yra neatsiejama Jūsų santykių dalis? Dingo intymumas ar sumažėjo tiek, kad jaučiatės lyg kambario draugai ar verslo partneriai. Dauguma porų išgyvena šias ar panašias problemas ir jūs nesate vieni. Mokymai padės suprasti, kad nuoširdus artumas santykiuose- misija įmanoma. Laimingi nori būti visi, todėl svajoja apie darnius, sveikus, meilės kupinus santykius, kurie tęstųsi ilgus metus. Ši programa skirta: tiems, kurie trokšta atkurti pašlijusius santykius ir susigrąžinti tarpusavio ryšį poroje. vienišiems, išsiskyrusiems, visiems, norintiems sukurti pilnaverčius ir harmoningus santykius ateityje bei atkurti pirminį santykį su savimi esant poroje. tiems, kurie patyrė ar patiria stiprių iššūkių santykiuose ir svarsto juos nutraukti.
Svarbi informacija
Mokymosi būdas
-
Vieta
-
Kalba
-
Aukštos pridėtinės vertės programa
Ne
Minimalūs reikalavimai dalyviui
Reikalavimai netaikomi
Įgyjamos ir tobulinamos kompetencijos
Bendrosios kompetencijos:
Asmeninė, socialinė ir mokymosi mokytis kompetencija
Profesinės kompetencijos:
-
Mokymosi programos turinys
Temos pavadinimas | Trumpas temos aprašymas |
---|---|
Temos pavadinimas
Bazinės žinios apie santykius. Santykių pagrindai
|
Trumpas temos aprašymas
Neturėdami bazinių žinių ar suvokimo apie sveikus santykius poroje, žmonės patiria daug skausmo ir kančios santykiuose. Seminare bus aptarti 7 esminiai punktai, kuriuos žinodamas ir įsisąmoninęs žmogus, bet kokiuose santykiuose patirs daugiau džiaugsmo ir įkvėpmo. Taip pat kalbėsime apie tris pagrindinius saitus, kuriuos formuojant ir puoselėjant, santykiai poroje bus tvirti ir ilgalaikiai.
|
Temos pavadinimas
Pažinčių pagrindai. Meilė ir aistra. Įsimylėjimas
|
Trumpas temos aprašymas
Seminaro metu sužinosite, kas slepiasi po žodžiais „meilė“, „aistra“, „partnerystė“ ir kokią įtaką tai turi poros ryšio tvirtumui.Kaip išsaugoti negęstančią aistrą? Kokie yra esminiai vyro ir moters skirtumai ir ką daryti, kad jie netrukdytų kurti darnius santykius? Kaip padėti geriau pažinti vienam kitą ir atsikratyti sukauptų nuoskaudų? Kaip pagyvinti poros kasdienybę skiriant tam vos kelias minutes per dieną?
|
Temos pavadinimas
Kaip sutikti sau tinkamą gyvenimo partnerį/-ę?
|
Trumpas temos aprašymas
Bus išsklaidyti populiarūs vyraujantys mitai, kuriais vadovaujantis patiriamos nesėkmės poros santykiuose ir suformuosite naują požiūrį į santykius ir jų sveiką eigą. Šis seminaras leis suprasti, kodėl nepavyksta sutikti SAU tinkamo partnerio arba pritraukiate vis tuos pačius, kurie jus įskaudina ar nuvilia. Gausite praktines užduotis, per kurias sužinosite, apie 3-jų išmintingų žingsnių strategiją, kuri bus pamatas jūsų troštamų santykių sukūrimui arba esamų santykių perkūrimui. Santykiai klostysis natūraliau, lengviau ir patiriant daugiau džiaugsmo nei skausmo ar nusivylimų.
|
Temos pavadinimas
Nuo pasimatymų į ilgalaikius santykius, “raudonos vėliavėlės”
|
Trumpas temos aprašymas
ilgalaikius santykius perėjimas gali būti labai džiugi ir įdomi patirtis, bet yra tam tikrų "raudonų vėliavų", kurias svarbu pastebėti ir apsvarstyti prieš įsipareigojant ilgalaikiams santykiams.
|
Temos pavadinimas
Kaip susikalbėti poroje? Būti išgirstam ir prakalbinti kitą
|
Trumpas temos aprašymas
Tiek vyrai tiek moterys jaučiasi neišgirsti arba vengia kalbėtis. Komunikacija poroje vyksta tarsi sugedusio telefono principu, o automatinės interpretacijos užgožia partnerio žodžius. Dažnai dėl to visai nustojama kalbėtis, arba apeinamos tam tikros nepatogios temos. Dėl nesusikalbėjimo žmonės pasijunta vieniši būdami santykiuose, o tai yra ženkliai skausmingiau, nei jaustis vienišam be santykių. Sveikiems ir pilnaverčiams santykiams tinkama komunikacija būtina.
|
Temos pavadinimas
Kaip išnaudoti santykių krizę?
|
Trumpas temos aprašymas
Kiekvienuose santykiuose pasitaiko įvairiausių krizių. Seminaro metų išnagrinėsime dažniausiais pasitaikančias, kaip jos formuojasi , kokie pirmieji ženklai ir kaip jų nepraleisti, bei kokie būdai nėra veiksmingi krizių sprendimui. Pasidalinsiu būdais, kaip IŠNAUDOTI , o ne tik išgyventi krizę, t.y. kaip pereiti į aukštesnį santykių lygį ir santykių dinamiką pakeisti sau norima linkme.
|
Temos pavadinimas
Kaip sukurti/atkurti emocinį ryšį santykiuose?
|
Trumpas temos aprašymas
Jeigu nėra tinkamo emocinio ryšio poroje, kaupiasi emocinė įtampa tarp partnerių, kurios pasekoje dažnai “priskaldoma malkų” užvaldžius emocijoms. Koją pakiša tai, jog žmonių žinios apie jausmus ir emocijas yra labai primityvios ir ribotos, todėl santykiuose dažniausiai pasirenkamos dvi klaidingos kraštutinės emocijų raiškos strategijos, kurios griauna santykius. Tik įgiję emocinio išmanumo, galime mėgautis sveikais, gyvais santykiais, nejausdami įtampos, geriau suprasdami tiek save, tiek partnerį.
|
Temos pavadinimas
Konfliktai santykiuose
|
Trumpas temos aprašymas
Konfliktai santykiuose gali būti ne tik nepatogūs, bet ir svarbūs, nes jie padeda partneriams išsiaiškinti savo jausmus, poreikius ir vertybes bei ugdyti bendravimo įgūdžius. Šioje temoje nagrinėjama, kaip konfliktai gali paveikti santykius, kokie gali būti jų šaltiniai ir kaip su jais susidoroti. Aptariami įvairūs konfliktų sprendimo būdai, įskaitant kompromisus, bendravimo gerinimą ir emocinį intelektą.
|
Temos pavadinimas
Ribos santykiuose
|
Trumpas temos aprašymas
Šis seminaras leis suprasti viską apie asmeninių ribų svarbą ir daugiau nebeatidėlioti šios temos išpildymo savo gyvenime. Praktinės užduotys seminaro metu ir po jo bei rekomendacijos, kaip brėžti ribas santykiuose skirtingose gyvenimo situacijose, kad pasiektumėte trokštamų rezultatų ir liktumėte išgirsti, suprasti bei gebėtumėte kurti darnius santykius su partneriu, kolegomis ir likusia aplinka. Kad ir kaip paradoksaliai skambėtų, ribos yra apie laisvę, o ne apie apribojimą. Sveikos ribos – sveiki santykiai! Aiškios ribos – daugiau saugumo visiems! Jei norite gyventi sveikai ir harmoningai, privalote išsiaiškinti savo ribas!
|
Temos pavadinimas
Trauka ir aistra santykiuose. Seksas ir seksualumas
|
Trumpas temos aprašymas
Šioje temoje nagrinėjamas traumos ir aistros sąryšis santykiuose bei jų įtaka seksualumui. Išryškinamos įvairios priežastys, kodėl žmonės gali patirti traumas santykiuose ir kaip tai gali paveikti jų seksualinį gyvenimą. Taip pat aptariama, kaip aistra gali atsirasti arba būti susijusi su ankstesnėmis emocinėmis patirtimis ir kaip ji gali paveikti seksualinį ryšį.
|
Temos pavadinimas
Artumas poroje. Pratimai santykių poroje gerinimui
|
Trumpas temos aprašymas
Šioje temoje aptariami įvairūs pratimai ir veiklos, skirtos didinti artumą ir stiprinti santykius poroje. Išryškinamos praktinės strategijos, kurios padeda partneriams sukurti stiprų emocinį ryšį, gerinti bendravimą ir skatinti tarpusavio supratimą. Aptariami veiksniai, kurie gali trukdyti artumui ir kaip juos įveikti.
|
Temos pavadinimas
Toksiniai santykiai, toksiniai partneriai
|
Trumpas temos aprašymas
Aptariama, kaip toksiniai santykiai gali kilti ir kaip jie veikia žmonių emocinę ir fizinę sveikatą. Taip pat pateikiami patarimai ir strategijos, kaip atpažinti toksinius santykius, kaip elgtis su toksiniu partneriu ir kaip rūpintis savimi šiose situacijose.
|
Temos pavadinimas
Psichologinis smurtas santykiuose. Ką daryti?
|
Trumpas temos aprašymas
Psichologinis smurtas tarpusavio santykiuose ar šeimoje – ne toks jau retas reiškinys. Deja, bet ne visi suvokia, kad tai yra arba nedrįsta sau to pripažinti. Dėl šios priežasties nukenčia ne tik santykiai, bet ir paties žmogaus savivertė ir pasitikėjimas savimi. Kartais psichologinį smurtą identifikuoti nesudėtinga, tačiau daugeliu atvejų jis dirba savo darbą santykiuose kaip tylus žudikas. Psichologinį smurtą taiko tiek vyrai, tiek moterys, todėl svarbu jį identifikuoti ir stabdyti efektyviais būdais.
|
Temos pavadinimas
Kontrolė santykiuose. Ką daryti?
|
Trumpas temos aprašymas
Perteklinė kontrolė santykiuose yra rimta problema, kuri gali pasireikšti įvairiais būdais. Kontrolei būdinga tai, kad vienas partneris vadovauja ir dominuoja prieš kitą, dėl to atsiranda galių disbalansas ir nesveika santykių dinamika. Kontroliuojantis elgesys gali būti ir nepastebėtas, arba gali būti pateisinamas kontroliuojančio partnerio, kaip būdas parodyti meilę ar rūpestį savo partneriui. Ieškosime sprendimų, kaip galime atpažinti kontrolę ir spręsti santykiuose kontroliuojantį elgesį.
|
Temos pavadinimas
Nesaugumo jausmas santykiuose. Ką daryti?
|
Trumpas temos aprašymas
Nepaisant to, kad gyvenimas gerėja, ekonominės sąlygos taip pat, tačiau nesaugumo būsena santykiuose patiriama vis dažniau, o tai žmogų sekina ir jis jaučiasi tarsi ant parako statinės dėl skirtingų priežasčių. Vieni susiduria su išdavystės baime, kitiems tarsi nepakanka materialinės gerovės, kiti tiesiog abejoja savo santykiais ir jų ateitimi. Seminare išsiaiškinsime dažniausiai pasitaikančias priežastis, dėl ko kyla nesaugumo jausmas santykiuose ir kaip tas priežastis panaikinti. Nuolatinis nesaugumo jausmas lygu nuolatinei įtampai. Būtina tai spręsti identifikuojant gilumines šio jausmo priežastis, kol šis jausmas nepaveikia jūsų santykių negrįžtamai.
|
Temos pavadinimas
Neištikimybės faktorius. Ką daryti?
|
Trumpas temos aprašymas
Žengdami į santykius žmonės neplanuoja, kad jų ryšys baigsis neištikimybe. Vis dėlto daugiau nei trečdalis porų susiduria su šia skaudžia tema. Tuomet neišvengiamai kyla aibė klausimų: kodėl taip nutiko? ar įmanoma po neištikimybės atleisti ir išsaugoti santykius? gal reikia skirtis? ką daryti, jei pats tapai neištikimuoju: prisipažinti ar tylėti? Seminare aptarsime giliausias neištikimybės priežastis, nes pats faktas tėra pasekmė.
|
Temos pavadinimas
Kai santykiuose atsiranda trečias. Meilužiai
|
Trumpas temos aprašymas
Išnagrinėjama, kaip trečias asmuo gali paveikti santykius ir meilužių santykius. Aptariama, kaip trečias asmuo gali atsirasti santykiuose, kokie gali būti jo vaidmenys ir kokį poveikį tai gali turėti esamiems santykiams. Be to, straipsnyje analizuojami įvairūs veiksniai, kurie gali lemti trečio asmens atsiradimą santykiuose, ir pateikiamos strategijos, kaip su tuo susidoroti.
|
Temos pavadinimas
Nutrūkus santykiams. Skyrybos
|
Trumpas temos aprašymas
Ši tema suteiks dalyviams gilias įžvalgas ir praktinius įrankius, kaip susidoroti su skaudžia santykių pabaiga. Nustatysime, kaip perėjimas nuo santykių pabaigos gali tapti galimybe atrasti naujas galimybes ir stiprinti asmeninį augimą bei gerovę. Aptarsime emocinio atsigavimo strategijas, kaip išsaugoti savo identitetą ir kurti sveikus santykius ateityje.
|
Temos pavadinimas
Tėvų, giminių, draugų įtaka santykiams
|
Trumpas temos aprašymas
Dalyviai išmoks suprasti, kaip ankstyvieji patyrimai ir šeimos dinamika gali paveikti jų dabartinius santykius ir kaip sukurti sveiką, subalansuotą santykių ekosistemą. Šiame seminare bus aptariami praktiniai įrankiai, kaip sąmoningai valdyti artimųjų įtaką ir kurti stiprius, kūrybiškus ryšius, atspindinčius dalyvių tikrus norus ir vertybes.
|
Temos pavadinimas
Savivertės svarba. Sveikos savivertės taisyklės
|
Trumpas temos aprašymas
SVEIKA (adekvati) savivertė – esminis žmogaus psichologinis pagrindas, nuo kurio tiesiogiai priklauso, kaip jaučiamės įvairiose gyvenimo srityse, o ypač santykiuose. Savivertės įtaka santykiams yra esminė, nepriklausomai suvokiame mes ją ar ne. Tiek nepakankamas savęs vertinimas, tiek pervertinimas yra ydingi. Jeigu jūsų santykiai nėra darnūs – atidžiau pažvelkite į savo savivertę. Seminare bus pateiktos 4 esminės sveikos savivertės taisyklės ir pateikti praktiniai būdai, kaip jas integruoti į savo gyvenimą.
|
Temos pavadinimas
Greičiausias būdas auginti savivertę
|
Trumpas temos aprašymas
Kalbėsime apie tris destruktyviausius jausmus, kurie griauna žmogaus savivertę: kaip formuojasi ir kaip atpažinti. Bus pateiktos praktinės užduotys, kiap šiuos jausmus transformuoti ir pajusti daugiau laisvės, pasitikėjimo, bei džiaugsmo gyvenime įvairiose srityse.
|
Temos pavadinimas
Meilė sau, savivertė, asmeninės ribos, pasitikėjimas savimi ir partneriu
|
Trumpas temos aprašymas
Ši paskaita kviečia dalyvius į keliautąją į savo vidinį pasaulį, kuriame meilė sau, savivertė ir pasitikėjimas savimi ir partneriu tampa pagrindiniais elementais. Aptarsime, kaip stiprinti savo santykius su savimi ir kitais, nustatant ir puoselėjant asmenines ribas, išmokant suteikti sau pirmenybę ir sukuriant sveikus, įkvepiantį santykį su savimi ir savo partneriu.
|
Mokymosi programos trukmė
Mokymosi programos trukmė: 54 akad. val.
Praktinio kontaktinio darbo trukmė: 38 akad. val.
Teorinio kontaktinio darbo trukmė: 16 akad. val.
Savarankiško darbo trukmė: 0 akad. val.
Vertinimas
Įgytų kompetencijų vertinimo sistema / skalė: Įskaityta.
Svarbi informacija
Mokymosi būdas
-
Vieta
-
Kalba
-
Aukštos pridėtinės vertės programa
Ne
Minimalūs reikalavimai dalyviui
Reikalavimai netaikomi
Tvarkaraščiai
Šiuo metu grupių nėra.Įvertinimai
Mokymus baigusių asmenų bendras mokymosi programos įvertinimas
1
Ar Mokymosi programą vykdęs asmuo sukūrė gerą psichologinę atmosferą?
5.0
2
Ar pasiteisino Jūsų lūkesčiai įgyti, patobulinti kompetenciją (-as) (žinias, įgūdžius, gebėjimus)?
4.8
3
Ar įgytas žinias, gebėjimus, įgūdžius taikote / taikysite kasdieniame darbe / gyvenime?
4.6
4
Ar gerai vertinate Mokymosi programą vykdžiusio asmens darbą?
4.8
5
Ar vykdytų mokymų turinys atitiko Mokymosi programos turinį?
4.8
6
Ar mokymo medžiaga / priemonės padėjo geriau suprasti Mokymosi programos turinį?
4.6
7
Ar mokymų vieta / aplinka buvo palanki mokymuisi?
4.8
8
Ar mokymų organizavimas buvo tinkamas?
4.8
9
Ar pakankamai buvo praktinio darbo / praktinių užsiėmimų?
3.9
10
Ar mokymai Jums buvo naudingi?
4.8
11
Ar rekomenduotumėte šią Mokymosi programą savo pažįstamiems?
4.8
Mokymus baigusių asmenų atsiliepimai
Džiaugiuosi prisijungusi prie šių mokymų. Profesionalūs lektoriai, jų gyva patirtis, išsamūs atsakymai į klausimus, labai patiko.
Rodomi įrašai:
1-1
iš
1
Slinkti į viršų