Paieška
Neseniai ieškota
Populiarūs paieškos rezultatai
anglu
projektų valdymas
excel
Ieškoti

Svetainėje naudojami slapukai

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį šioje svetainėje.

MB Agmokymai

Įmonės kodas
306645313
Adresas
Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Klampučių k., Klampučių g. 46, LT-70204
Svetainė
Vardas, Pavardė
Alina Lydekienė
Pareigos
Direktorė
El. paštas
info.dokalina@gmail.com
Telefonas
864303795

Apie

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Į praktiką ir rezultatą orientuotas mokymų teikėjas. Rinkitės mus ir nepasigailėsite!

Lektoriai

Balys Viršutis
Sertifikuotas daugelio pasaulyje pripažintų metodikų praktikas, aktyvus tarptautinės taktikos akademijos „European Security Academy“ instruktorius, ilgametis pranešėjas konferencijose, verslininkas, verslo konsultantas.
Plačiau
Aurelija Bacevičienė
Jau daugiau nei 10 metų visus savo projektus ir idėjas realizuoju socialinių tinklų pagalba. Ši patirtis leidžia efektyviai išnaudoti šią erdvę savo verslų vystymui, naujų klientų ir pajamų generavimui, idėjų realizavimui, bendravimui ir kūrybiškumo puoselėjimui. Esu ekologiškos kosmetikos prekės ženklo Moss 9 įkūrėja, vedu socialinių tinklų meistriškumo ir fotografijos kursus, organizuoju moterų sąmoningumo stovyklas, vedu podcast‘us, kuriuose kalbinu aktyvias ambicingas ir verslias moteris. Be to, turiu daugiau nei 15 metų patirtį profesionalioje fotografijoje. Mano darbas ir aistra socialiniams tinklams yra neatsiejami nuo asmeninio tobulėjimo ir nuolatinio naujovių siekimo. Šios sukauptos veiklų patirtys suteikia pasitikėjimo, kad esu pakankama vesti mokymus ir padėti moterims puoselėti ir auginti savo verslus. Esu ne tik ekspertė, bet ir mentorė, kurios asmeninė sėkmės kelionė įkvepia moteris ryžtis pokyčiams savo gyvenime ir versle. Kiekvienoje savo veikloje, nuo profesionalios fotografijos iki ekologiškos kosmetikos, aš taikau inovatyvias idėjas, kurias noriu perduoti ir Tau. Mano kursuose Tu išmoksi, kaip transformuoti savo verslą, įgalinant kūrybiškumą ir naujausias rinkodaros tendencijas. Moterų sąmoningumo stovyklos atspindi mano požiūrį į asmeninį tobulėjimą kaip svarbią verslo augimo dalį. Dalindamasi savo sėkmės istorijomis, įkvepiu moteris nebijoti iššūkių ir žengti drąsius žingsnius į savo svajonių verslo ateitį. Per savo karjerą susidūriau su įvairiais iššūkiais, kuriuos įveikiau, ir šios patirtys yra vertingos pamokos, kuriomisnoriu pasidalinti su Tavimi. Mano mokymai suteikia ne tik žinių, bet ir praktinę patirtį, kuri padeda pereiti nuo abejonių prie ryžtingų veiksmų. Kartu mes atskleisime Tavo unikalumą ir padėsime verslui išsiskirti iš minios. Esu įsitikinusi, kad kiekviena moteris, turinti svajonę ir aistrą, gali pasiekti neįtikėtinų aukštumų savo versle. Per savo mokymus suteiksiubūtinus įrankius ir įkvėpimą, kad patikėtum savimi ir išlaisvintum savy tūnantį beribį potencialą. Nes jeigu galiu aš, gali ir Tu!
Plačiau
Kristina Malūkaitė
Kristina Malūkaitė yra sertifikuota pardavimų ir lyderystės trenerė Southwestern Consulting kompanijoje. Kristina pardavimuose dirba jau 26 metus. Savo karjerą pradėjo būdama 6 metų, dirbdama savo ir tėvų versluose. Vėliau, išvykusi studijuoti į Stockholm School of Economics Rygoje, dalyvavo Southwestern Advantage programoje, kur profesionalių pardavimų ir lyderystės įgūdžių mokėsi JAV ir Kanadoje. Visus dešimt metų, praleistų Southwestern Advantage, Kristina pasirodydavo tarp top 10% kompanijos pardavėjų, bei tapo viena labiausiai patyrusių komandos vadovių Europoje. Kristina yra pelniusi aukščiausius apdovanojimus asmeninių pardavimų srityje. Jos rezultatai įvertinti trigubo deimantinio augimo apdovanojimu, kurį per 165 kompanijos gyvavimo metus yra pelnę tik 7 kiti pardavėjai. Ji taip pat yra “President’s Club” narė, kuriam priklauso tik 1% visų kompanijos pardavėjų. Savo lyderystės ir personalo valdymo įgūdžius Kristina lavino vykdydama naujų pardavėjų atrankas, jų mokymus ir sėkmingai vadovaudama skirtingoms komandoms, kuriose dirbo apie 150 jaunųjų verslininkų iš 8 skirtingų Europos valstybių. Laisvu nuo darbo metu, Kristina daug laiko skiria kelionėms, ir kasmet bando aplankyti bent vieną naują šalį. Ji labai vertina laiką su artimaisiais ir draugais, reguliariai su jais leidžiasi į naujus nuotykius. Kristina taip pat myli Kauno Žalgirį, greitas Formulė-1 mašinas ir Euroviziją.
Plačiau
Tadas Tamašauskas
Daugkartinis Lietuvos bokso čempionas įgijęs kūno kultūros bakalauro, sporto industrijos magistro laipsnius. Vilniaus bokso federacijos prezidentas. Pasaulio čempionato dalyvis, du kartus tapęs 9 - os vietos laimėtoju.
Plačiau

Organizacijos mokymai

Peržiūrėti visus
Pavadinimas Teikėjas Mokymai prasideda Trukmė Įvertinimas Kaina
Asmeninio augimo akademija: esminiai sėkmės žingsniai MB Agmokymai
54 akad. val.
4.6
(23)
500 €
Verslumo mokymai: kaip parduoti daugiau MB Agmokymai
54 akad. val.
4.7
(29)
500 €
Bokso įkvėpti: pasitikėjimas, ištvermė, jėga MB Agmokymai
54 akad. val.
0.0
Įvertinimų nėra
500 €
Slinkti į viršų