Paieška
Neseniai ieškota
Populiarūs paieškos rezultatai
anglu
projektų valdymas
excel
Ieškoti

Svetainėje naudojami slapukai

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį šioje svetainėje.

Vilniaus universitetas

Įmonės kodas
211950810
Adresas
Vilnius, Universiteto g. 3, LT-01131
Vardas, Pavardė
Vita Remenytė
Pareigos
Mokymosi visą gyvenimą centro vadovė
El. paštas
infor@cr.vu.lt
Telefonas
+370 615 65 832

Apie

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Vilniaus universitetas, įkurtas 1579 m., yra seniausias ir didžiausias universitetas Lietuvoje, užimantis pirmą vietą šalyje ir Nr. 473 pasaulyje (QS pasaulio universitetų reitingai 2024). 15 Vilniaus universiteto fakultetų, veikiančių Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, siūlo daugiau nei 300 studijų programų; universitete studijuoja beveik 23 tūkst. studentų ir dirba daugiau nei 3 tūkst. akademinio personalo.

Lektoriai

Rusnė Kregždaitė
Kultūros ekonomikos tyrėja ir teatro prodiuserė. Aktyviai dalyvauja mokslinėse konferencijose, vykdo taikomuosius kultūros ekonomikos tyrimus, įgyvendino daugiau nei 50 kultūros ir meno bei edukacinių projektų.
Plačiau
Danutė Rasimavičienė
Kūrybiškumo skatinimo ir viešojo kalbėjimo trenerė, lektorė, studijų kokybės ekspertė. Mokymų metu padėsiu dalyviams tobulinti asmeninį kūrybiškumą, atpažinti kūrybiškumo barjerus organizacijoce, paieškoti kelių jiems sumažinti ir atrasti būdų, kaip pasiekti, kad viešai dėstomos mintys pasiektų ir sudomintų klausytojus. Susipažindinsiu su originalia Creative Platform kūrybiškumo skatinimo metodiką, skatinsiu pažvelgti į save iš šalies, įsivertinti ir taikyti priemones, padedančias tobulėti.
Plačiau
Gražvydas Jukna
VU Verslo mokyklos partnerystės docentas, Derybų mokslo strategas ir praktikas, SMARTnership derybų organizacijos partneris Baltijos šalyse, nacionalinės pirkimų organizacijos CPO LT valdybos pirmininkas. Mokymų metu susipažinsite su Derybų strategijomis ir taktikomis, kokios savybės reikalingos geram derybininkui, kokia yra emocijų reikšmė ir vieta derybų procese, sužinosite kaip derybų mokslo žinias galima pritaikyti ne tik versle, bet ir kasdieniniame gyvenime, pvz. Ar jums kilo mintis derėtis su banku dėl geresnių sąlygų? Taip pat gausite pagrindinius 6 derybų įrankius, reikalingus pasiruošimo deryboms etape.
Plačiau
Dileta Jatautaitė
Vilniaus universiteto Verslo mokyklos docentė, edukologijos mokslų daktarė turinti daugiau nei 30 metų turiu pedagoginę patirtį. Dėstytoja yra daugelio mokslinių straipsnių ir knygų autorė ar bendraautorė, daug metų kvalifikaciją tobulino stažuotėse JAV ir kitose ES šalyse.
Plačiau
Andrejus Račkovskis
Andrejus Račkovskis - patyręs dėstytojas, turintis daugiau kaip 25 metų suaugusiųjų mokymo ir konsultavimo patirtį anglų kalbos dėstymo, vertimo, tarpkultūrinės verslo ir komunikacijos bei verslo kūrimo srityse. Organizavo ir dalyvavo įvairiuose mokymo renginiuose ir projektuose Lietuvoje, Europoje, Azijoje, Pietų Amerikoje ir Vidurio Rytuose. Įgijo humanitarinių mokslų magistro laipsnį Lietuvos edukologijos universitete, baigė vadybos studijas The Open University (JK), turi tarptautinį Kembridžo universiteto egzaminų centro CELTA (anglų kalbos dėstymo suaugusiems) sertifikatą. Dėsto VU Verslo mokykloje, vadovauja įmonei ir bendradarbiauja kaip laisvai samdomas lektorius su Kembridžo universiteto leidykla (Cambridge University Press, JK). Domisi šiuolaikinėmis suaugusiųjų mokymo metodikomis, patyriminiu mokymu, kompetencijų vertinimu, nuotoliniu ir mobiliuoju mokymu.
Plačiau
Aistė Vitkūnė-Bajorinienė
Aistė Vitkūnė-Bajorinienė yra socialinių (edukologijos) mokslų daktarė, mokslininkė, Vilniaus universiteto docentė nuo 2011 m. Jos mokslinių interesų sritys apima kultūros organizacijų komunikacijos vadybos, multimodalinės komunikacijos valdymo bei lyčių lygybės aspektus. Ji taip pat turi patirties dirbant nacionaliniuose ir tarptautiniuose mokslo projektuose. Vertėja, iš švedų ir anglų k. išvertusi ir publikavusi keletą grožinės literatūros kūrinių. Komunikacijos dalykus dėsto nuo 2004 m., yra vedusi eilę profesinės kompatencijos kėlimo seminarų įvairiose verslo Lietuvos įmonėse ir pedagoginėse organizacijose, taip pat nevyriausybinėse organizacijose, pvz. Gelbėkit vaikus.
Plačiau

Organizacijos mokymai

Peržiūrėti visus
Pavadinimas Teikėjas Mokymai prasideda Trukmė Įvertinimas Kaina
Kultūros ekonomika: teorija ir praktika Vilniaus universitetas
125 akad. val.
0.0
Įvertinimų nėra
500 €
Kūrybiškumas, viešasis kalbėjimas ir derybos versle Vilniaus universitetas
125 akad. val.
4.8
(59)
500 €
Verslo anglų kalba Vilniaus universitetas
125 akad. val.
4.7
(54)
500 €
Komunikacija ir konfliktų valdymas Vilniaus universitetas
75 akad. val.
0.0
Įvertinimų nėra
500 €
Slinkti į viršų