Vilniaus universitetas
Vardas, Pavardė
Vita Remenytė
Pareigos
Mokymosi visą gyvenimą centro vadovė
El. paštas
infor@cr.vu.lt
Telefonas
+370 615 65 832
Apie
Rodyti daugiau
Rodyti mažiau
Vilniaus universitetas, įkurtas 1579 m., yra seniausias ir didžiausias universitetas Lietuvoje, užimantis pirmą vietą šalyje ir Nr. 473 pasaulyje (QS pasaulio universitetų reitingai 2024). 15 Vilniaus universiteto fakultetų, veikiančių Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, siūlo daugiau nei 300 studijų programų; universitete studijuoja beveik 23 tūkst. studentų ir dirba daugiau nei 3 tūkst. akademinio personalo.
Lektoriai
Dileta Jatautaitė
Vilniaus universiteto Verslo mokyklos docentė, edukologijos mokslų daktarė turinti daugiau nei 30 metų turiu pedagoginę patirtį. Dėstytoja yra daugelio mokslinių straipsnių ir knygų autorė ar bendraautorė, daug metų kvalifikaciją tobulino stažuotėse JAV ir kitose ES šalyse.
Plačiau
Aistė Vitkūnė-Bajorinienė
Aistė Vitkūnė-Bajorinienė yra socialinių (edukologijos) mokslų daktarė, mokslininkė, Vilniaus universiteto docentė nuo 2011 m. Jos mokslinių interesų sritys apima kultūros organizacijų komunikacijos vadybos, multimodalinės komunikacijos valdymo bei lyčių lygybės aspektus. Ji taip pat turi patirties dirbant nacionaliniuose ir tarptautiniuose mokslo projektuose. Vertėja, iš švedų ir anglų k. išvertusi ir publikavusi keletą grožinės literatūros kūrinių. Komunikacijos dalykus dėsto nuo 2004 m., yra vedusi eilę profesinės kompetencijos kėlimo seminarų įvairiose verslo monėse ir pedagoginėse organizacijose, taip pat nevyriausybinėse organizacijose, pvz. Gelbėkit vaikus.
Plačiau
Kęstutis Driaunys
Vilniaus universiteto docentas dr. Kęstutis Driaunys daugiau nei 20 m. dirba pedagoginį darbą aukštojo mokslo įstaigose, turi nacionalinių ir tarptautinių projektų ir organizacijų valdymo patirties. Jo mokslinė ir pedagoginė veikla apima informacijos sistemų saugumo, dirbtinio intelekto modeliavimo ir taikymo sritis (publikuota daugiau nei 20 mokslinių straipsnių). Dėstytojas parengė ir nuolat veda kibernetinio saugumo pagrindų mokymus, konsultuoja įvairias privataus ir viešojo sektoriaus organizacijas kibernetinio saugumo klausimais. Įvairiuose žiniasklaidos kanaluose pasisako informacinių sistemų saugumo ir duomenų privatumo temomis.
Plačiau
Andrejus Račkovskis
Andrejus Račkovskis - patyręs dėstytojas, turintis daugiau kaip 25 metų suaugusiųjų mokymo ir konsultavimo patirtį anglų kalbos dėstymo, vertimo, tarpkultūrinės verslo ir komunikacijos bei verslo kūrimo srityse. Organizavo ir dalyvavo įvairiuose mokymo renginiuose ir projektuose Lietuvoje, Europoje, Azijoje, Pietų Amerikoje ir Vidurio Rytuose. Įgijo humanitarinių mokslų magistro laipsnį Lietuvos edukologijos universitete, baigė vadybos studijas The Open University (JK), turi tarptautinį Kembridžo universiteto egzaminų centro CELTA (anglų kalbos dėstymo suaugusiems) sertifikatą. Dėsto VU Verslo mokykloje, vadovauja įmonei ir bendradarbiauja kaip laisvai samdomas lektorius su Kembridžo universiteto leidykla (Cambridge University Press, JK). Domisi šiuolaikinėmis suaugusiųjų mokymo metodikomis, patyriminiu mokymu, kompetencijų vertinimu, nuotoliniu ir mobiliuoju mokymu.
Plačiau
Danutė Rasimavičienė
Kūrybiškumo skatinimo ir viešojo kalbėjimo trenerė, lektorė, studijų kokybės ekspertė.
Mokymų metu padėsiu dalyviams tobulinti asmeninį kūrybiškumą, atpažinti kūrybiškumo barjerus organizacijoce, paieškoti kelių jiems sumažinti ir atrasti būdų, kaip pasiekti, kad viešai dėstomos mintys pasiektų ir sudomintų klausytojus. Susipažindinsiu su originalia Creative Platform kūrybiškumo skatinimo metodiką, skatinsiu pažvelgti į save iš šalies, įsivertinti ir taikyti priemones, padedančias tobulėti.
Plačiau
Gražvydas Jukna
VU Verslo mokyklos partnerystės docentas, Derybų mokslo strategas ir praktikas, SMARTnership derybų organizacijos partneris Baltijos šalyse, nacionalinės pirkimų organizacijos CPO LT valdybos pirmininkas.
Mokymų metu susipažinsite su Derybų strategijomis ir taktikomis, kokios savybės reikalingos geram derybininkui, kokia yra emocijų reikšmė ir vieta derybų procese, sužinosite kaip derybų mokslo žinias galima pritaikyti ne tik versle, bet ir kasdieniniame gyvenime, pvz. Ar jums kilo mintis derėtis su banku dėl geresnių sąlygų?
Taip pat gausite pagrindinius 6 derybų įrankius, reikalingus pasiruošimo deryboms etape.
Plačiau
Jelena Kirejeva
1998 m. baigė Vilniaus universitetą, įgijo Anglų kalbotyros magistro laipsnį.
2021 m. apgynė humanitarinių mokslų filologijos krypties daktaro disertaciją.
Nuo 1998 m. dirba asistente Vilnius universitete, dėsto anglų kalbą anglų filologijos studijų programos ir specialybės anglų kalbą kitų fakultetų studentams bei bendrinę įvairių lygių anglų kalbą VU Filologijos fakulteto Kalbų mokyklos klausytojams.
Pedagoginis stažas - 26 metai.
Mokslinių interesų kryptys: kognityvinė lingvistika, pragmatika, konfloktologija
Plačiau
Aušra Dapšienė
Nuo 1998 m. dirba lektore Vilniaus universitete, dėsto specialybės anglų kalbą Matematikos, Ekonomikos, Filosofijos fakultetų studentams bei verslo, finansų anglų kalbą ir bendrinę įvairių lygių anglų kalbą.
Mokslinių interesų kryptys: kalbos mokymo metodika, suaugusiųjų mokymas, dalykinės anglų kalbos mokymas.
Plačiau
Lina Inčiuraitė-Noreikienė
2008 m. baigė Vilniaus universitetą, įgijo Anglų kalbotyros magistro laipsnį.
2017 m. apgynė humanitarinių mokslų filologijos krypties daktaro disertaciją.
Nuo 2008 m. dirbo lektore VU Kauno humanitariniame fakultete, nuo 2010 m. – lektore VU Užsienio kalbų institute, o nuo 2023 m. docente VU Filologijos fakultete; dėsto akademinę ir mokslinę anglų kalbą anglų filologijos studijų programos studentams bei bendrinę įvairių lygių anglų kalbą VU Filologijos fakulteto Kalbų mokyklos klausytojams.
Pedagoginis stažas - 15 metų.
Mokslinių interesų kryptys: Morfologija, žodžių daryba, leksikologija ir leksikografija, akademinė ir mokslinė anglų kalba.
Plačiau
Laura Dargenytė-Kacilevičienė
Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos jaunesnioji asistentė ir jaunesnioji mokslo darbuotoja, ekonomikos studijų krypties doktorantė. Mokslinių interesų sritys: šalies ūkio ekonominė raida, asmeniniai ir valstybės finansiniai sprendimai bei jų tarpusavio sąsajos, viešojo sektoriaus organizacijų atsparumas, ekonomikos augimo poveikio užimtumui analizė ir vertinimas. Turi praktinės ekonomisto patirties, aktyviai dalyvauja mokslininkų grupių projektuose, atlieka mokslinius tyrimus darbo rinkos ir viešojo sektoriaus organizacijų atsparumo vertinimo srityse.
Plačiau
Vytautas Pugačevskis
VU Verslo mokyklos partnerystės docentas, sertifikuotas programų direktorius (IPMA – A), Project Management Professional (PMP), Lietuvos projektų vadybos asociacijos (IPMA Lietuva) vertintojas, dirba Tarptautinės projektų vadybos asociacijos (IPMA) bendruomenėje skleisdamas idėjas apie sertifikuotus aukštos kompetencijos projektų vadovus. Virš 20 metų mokymų ir konsultacijų patirties projektų valdymo srityje
Kaip projektų ir portfelio valdymo specialistas, Vytautas atsakingas už tokios aplinkos sukūrimą. Tai apima projektų vadovų kompetencijų didinimą, profesinio ugdymo pagalbą ir organizacijų brandos didinimą, -visa tai, kas kuria ilgalaikę naudą įmonių vadovams ir akcininkams.
Vytautas dirba su pirmaujančiomis organizacijomis didindamas jų projektų vadybos brandą.
Plačiau
Julija Škatulaitė
VU Verslo mokyklos partnerystės docentė. Turi daugiau nei 15 metų projektų, programų, procesų ir komandų valdymo patirtį dirbant su tarptautinėmis komandomis ir globaliais projektais/programomis. Sertifikuota globaliai pripažintais ekspertiniais sertifikatais PMP®, AgilePM, CompTIA Project+, CBAP®, SAFe® v5.0 Consultant, Certified LeSS Practitioner, Management 3.0, ITIL, SixSigma Yellow Belt, SAFe® Remote Trainer, kt.
Julijos valdomi projektai įgyvendinti Lietuvoje, EMEA bei Amerikos regionuose. Pvz., vienas iš projektų Login buvo išrinktas tarp inovacijų Lietuvoje nominantų. Didelę laiko dalį praleido Kanadoje, JAV, Danijoje ir kt. dirbant su klientais ir tarptautiniais darbdaviais jų aplinkoje. Klientų ir darbdavių sąrašas apima: AIG, Nationwide, Industrielle Alliance, Desjardins Group, Session (Stage.tech), VIAVI Solutions, Telesoftas, Helmes Group, EIS Ltd, Danske Bank, Barclays, Medicinos bankas. Kaip dėstytoja skaitė paskaitas/pranešimus Project Management tema Pôle Léonard de Vinci inžinerijos, verslo ir skaitmeninėse mokyklose (Ecole Supérieure d'Ingénieurs, École de Management Léonard de Vinci, IIM Digital School) Paryžiuje, IPMA Young Crew Lietuva, nuo 2020 Vilniaus universitete.
Plačiau
Violeta Švaikovskaja
Nuo 2021 m. dirba lektore Vilniaus universitete, dėsto ispanų kalbą VU Filologijos fakulteto Kalbų mokykloje.
Interesų kryptys: kalbos mokymo metodika, suaugusiųjų mokymas.
Plačiau
Gitana Irnienė
Nuo 2018 m. rugsėjo dirba lektore Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Kalbų mokykloje, vėliau pradėjo dirbti ir studijų programos "Anglų ir kita užsienio kalba (ispanų) lektore. Dėsto šiuolaikinę ispanų kalbą .Dėstytoja dalyvauja ispanų kalbos. dėstymo seminaruose Lietuvoje ir užsienyje bei domisi naujausiomis kalbų dėstymo metodologijomis ir tendencijomis.
Interesų kryptys: ispanų kalbos didaktika, patirtinis mokymasis.
Plačiau
Eglė Girniuvienė
2000 m. Vilniaus universitete baigė Filologijos krypties MA studijas.
Nuo 2000 m. VU Verslo mokykloje, nuo 2015 VU Užsienio kalbų institute, o uo 2018 m. Filologijos fakultete dirba ispanų kalbos lektore, dėsto ispanų kalbą studijų programos "Anglų ir kita užsienio kalba (ispanų)" ir kitų fakultetų studentams, dirba VU Filologijos fakulteto Kalbų mokykloje.
Interesų kryptys: romanų kalbų (ispanų, prancūzų, portugalų) mokymo metodika, suaugusiųjų mokymas ir kalbinių įgūdžių lavinimas, veda ekskursijas ispanų kalba.
Plačiau
Laura Juchnevič
Dr. Laura Juchnevič – bibliotekininkystės ir informacijos mokslų tyrėja ir ekspertė, kultūros lauko stebėtoja, 15 metų vykdanti aktyvią praktinę veiklą bibliotekose. Yra dirbusi Lietuvos aklųjų bibliotekoje (dabar Lietuvos audiosensorinė biblioteka), Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje, nuo 2019 m. vadovauja Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešajai bibliotekai. Laura inicijuoja ir įgyvendina kultūros projektus bei kultūros komunikacijos kampanijas. Nuo 2023 m. išrinkta Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininke. Dėsto Ryšių su visuomene, Bibliotekininkystės teorijos dalykus Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete.
Plačiau
Vincas Grigas
Vincas yra patyręs bibliotekininkystės specialistas, edukologas ir atvirojo mokslo šalininkas, turintis daugiau nei 15 metų patirties bibliotekininkystėje, informacijos paieškoje ir mokslinėje komunikacijoje. Jis ėjo keletą vadovaujančių pareigų Vilniaus universiteto bibliotekoje, kur buvo atsakingas už vartotojų aptarnavimo priežiūrą, informacinių išteklių valdymą, informacinio raštingumo programų studentams ir akademiniam personalui įgyvendinimą. Kaip Vilniaus universiteto docentas Vincas dėsto skaitmeninės leidybos, informacijos paieškos, skaitmeninės kultūros ir mokslinės komunikacijos kursus, taip pat vadovauja bakalauro ir magistro darbams. Jo mokslinių interesų sritys – medijų ir informacinis raštingumas, įrodymais pagrįsta praktika ir mokslinės komunikacijos skaitmeninė transformacija.
Vilniaus universiteto leidyklos mokslo periodikos žurnalų vadovo pareigose Vincas kuruoja daugiau nei 45 deimantinių atviros prieigos žurnalų leidybą, teikia rekomendacijas dėl leidybos praktikos ir puoselėja akademinės leidybos etikos principus. Vincas aktyviai dalyvauja skatinant atvirąją prieigą ir atvirąjį mokslą, yra Arqus atvirojo mokslo ambasadorių tinklo narys ir Crossref valdybos narys. Vincas nuolat dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, skatindamas informacinio raštingumo ir šiuolaikinės bibliotekų praktikos plėtrą.
Plačiau
Neringa Latvytė
Neringa Latvytė – patyrusi muziejų specialistė, turinti daugiau nei 20 metų patirties atminties institucijų veiklų planavime ir įgyvendinime, komunikacijoje. Kaip Vilniaus universiteto asistentė ir dėstytoja dėsto kultūros paveldo aktualizavimo ir trauminės atminties komunikacijos dalykus, taip pat vadovauja bakalauro darbams. Mokslinių interesų sritys – bendruomenių atminties reprezentacijos ir jų kaita atminties institucijų komunikacijoje, ginčijamų naratyvų konstravimo mechanizmai ir jų atstovavimo tendencijos bei kylantys iššūkiai.
Neringa Latvytė nuolat dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, taip pat skaito metodines paskaitas mokytojams ir atminties institucijų specialistams, turi ilgametės patirties vadovaujant tarptautiniams projektams.
Plačiau
Svetlana Kosova
Vilniaus pedagoginiame institute baigė Prancūzų kalbos ir literatūros studijas.
Nuo 1999 m. VU Užsienio kalbų institute, nuo 2018 m. Filologijos fakultete dirba prancūzų kalbos lektore, dėsto prancūzų kalbą studijų programos "Anglų ir kita užsienio kalba (prancūzų)" ir kitų fakultetų studentams, dirba VU Filologijos fakulteto Kalbų mokykloje.
Aktyvi Prancūzijos dėstytojų ir mokytojų asociacijos narė.
Interesų kryptys: mokymo turinio skaitmeninimas, dirbtinio intelekto įrankių taikymas dirbant nuotoliu, prancūzų kalbos mokymo metodikos naujovės, suaugusiųjų mokymas ir kalbinių įgūdžių lavinimas.
Plačiau
Elina Sidorovič
2004 m. Vilniaus universitete baigė Prancūzų filologijos magistro studijas ir M.Riomerio universitete ES politikos ir admininstravimo magistro studijas. 2023 m. įstojo į doktorantūros studijas Filologijos fakultete.
Nuo 2004 m. VU Užsienio kalbų institute, nuo 2018 m. Filologijos fakultete dirba prancūzų kalbos lektore, dėsto prancūzų kalbą studijų programos "Anglų ir kita užsienio kalba (prancūzų)" ir kitų fakultetų studentams, dirba VU Filologijos fakulteto Kalbų mokykloje.
Aktyvi Prancūzijos dėstytojų ir mokytojų asociacijos narė, suaugusiųjų prancūzų kalbos mokymo ekspertė.
Interesų kryptys: leksiklogija, prancūzų kalbos mokymo metodika, suaugusiųjų mokymas.
Plačiau
Irena Vysockaja
2005 m. baigė Vilniaus universiteto Vokiečių filologijos BA studijas, o 2007 m. baigė Vokietijos Frydricho Šilerio universitetą (Friedrich – Schiller-Universität Jena) ir įgijo Vokiečių kalbos magistro laipsnį.
Lektorė dirbo vokiečių kalbos mokytoja Vokietijoje, Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje, šiuo metu - dėstytoja Europos humanitariniame universitete
Nuo 2022 m. dirba lektore-valandininke Vilniaus universitete, dėsto vokiečių kalbą filologijos ir pedagogikos studijų programų studentams bei bendrinę įvairių lygių vokiečių kalbą VU Filologijos fakulteto Kalbų mokyklos klausytojams.
Pedagoginis stažas - 15 metų.
Pagrindinės domėjimosi kryptys: vokiečių kalbos mokymo metodika , dirbtinio intelekto įrankiai užsienio kalbų mokymui(si).
Plačiau
Saulius Preidys
Asist. dr. Saulius Preidys yra Vilniaus universiteto dėstytojas, turintis daugiau nei 20 metų pedagoginės patirties aukštojo mokslo įstaigose. Jis dalyvavo įvairiose tarptautiniuose ir respublikiniuose projektuose, kurių rezultatas buvo naujų IS sistemų diegimas, integravimas bei tobulinimas. Jo mokslinė ir pedagoginė veikla apima dirbtinio intelekto taikymo, duomenų bazių projektavimo, programavimo, duomenų tyrybos ir analitikos sritis.
Dr. Saulius veda mokymus bei konsultuoja verslo duomenų analitikos ir dirbtinio intelekto taikymo temomis įvairias privataus ir viešojo sektoriaus organizacijas, taip pat aktyviai dirba su LieDM konsorciumo nariais, dalindamasis savo žiniomis ir patirtimi. Dr. Saulius Preidys pasisako įvairiuose žiniasklaidos kanaluose dirbtinio intelekto taikymo ir elektroninio mokymo temomis.
Plačiau
Birutė Ona Palovienė
1983 m. baigė Vilniaus Edukologijos universitetą įgijo Anglų kalbos ir literatūros dėstytojo kvalifikaciją .
Nuo 2000 m. dirba lektore VU Užsienio kalbų institute, o nuo 2018 m. - lektore VU Filologijos fakultete; dėsto akademinę ir mokslinę anglų kalbą anglų filologijos studijų programos studentams bei bendrinę įvairių lygių anglų kalbą VU Filologijos fakulteto Kalbų mokyklos klausytojams.
Nuo 2013 m. yra English Speaking Union (UK) prezidentė Lietuvoje.
Pedagoginis stažas - 24 metai.
Interesų kryptys: viešasis kalbėjimas anglų kalba, debatai, akademinė ir mokslinė anglų kalba.
Plačiau
Rūta Kalytienė
Vilniaus universiteto Verslo mokyklos anglų k. lektorė, įgijusi anglų kalbotyros magistro laipsnį Vilniaus universitete, turinti daugiau nei 20 metų darbo patirtį dėstant bendrinę ir verslo kalbą įvairaus lygio ir amžiaus studentams Vilniaus universiteto Užsienio kalbų instituto kalbų mokykloje. Dėstytoja nuolat tobulina kvalifikaciją ir stažuojasi anglų k. dėstymo seminaruose Lietuvoje ir užsienyje bei domisi naujausiomis kalbų dėstymo metodologijomis ir tendencijomis.
Plačiau
Nijolė Bliūdžiuvienė
Esu Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto docentė ir dalį savo akademinės bei profesinės karjeros sieju su informacijos ir dokumentavimo standartizacijos sritimi. Nuo 2006 m. aktyviai dalyvauju technikos komiteto LST TK 47 „Informacija ir dokumentavimas“ veikloje, rengiu ir recenzuoju standartų projektus, taip pat populiarinu standartizaciją atminties institucijose – esu kviečiama skaityti paskaitas šios srities atstovams ir įtraukiu standartų tematiką į studijų programas. 2010 m. apgyniau daktaro disertaciją, kurioje nagrinėjau standartizacijos vaidmenį atminties institucijų integracijos procese. Nuo to laiko sukaupiau daug patirties dirbdama ekspertinį darbą, prisidėdama tiek prie Lietuvos, tiek prie tarptautinės standartizacijos pažangos. Per daugelį metų turėjau galimybę būti IFLA Standartų komiteto nare. Taip pat esu deleguota atstovė Tarptautinės standartizacijos organizacijos ISO TC 47 darbo grupėse. 2013 m mano veikla buvo įvertinta Nusipelniusio Lietuvos standartizacijos darbuotojo garbės ženklu. Nuo 2024 m. esu išrinkta LST TK 47 komiteto pirmininke.
Plačiau
Liutauras Ulevičius
Liutauras Ulevičius yra ryšių su visuomene praktikas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį planuojant ir bendraujant su žiniasklaida. Jis dirbo įvairiose komunikacijos srityse, įskaitant komunikacijos strategijų ir taktinių planų kūrimą bei įgyvendinimą. Liutauras yra organizavęs dešimtis spaudos konferencijų, koordinavęs arba pats rengęs šimtus pranešimų žiniasklaidai, o taip pat tiesiogiai koordinavo skirtingų krizių komunikaciją. Jis reguliariai konsultuoja verslo ir nevyriausybines organizacijas, kaip efektyviai bendradarbiauti su žiniasklaida ir kurti teigiamą reputaciją. Jo praktinė patirtis leidžia mokymuose akcentuoti realias istorijas ir pavyzdžius, remtis aktualia praktine informacija.
Plačiau
Organizacijos mokymai
Peržiūrėti visusSlinkti į viršų