Paieška
Neseniai ieškota
Populiarūs paieškos rezultatai
anglu
projektų valdymas
excel
Ieškoti

Svetainėje naudojami slapukai

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį šioje svetainėje.
Plaukų ir grožio priežiūra
Kosmetologijos mokslo DNR
Sveikos odos institutas MB

Kosmetologijos mokslo DNR

4.8
(23)
Mokymai prasideda:
2024-07-15
Registracija
64 akad. val.
Kaina nuo:
520 €

Apie mokymus

Mokymų teikėjo pateikta informacija

Anotacija

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Programa skirta esamiems, būsimiems kosmetologams, kosmetikams, grožio srities specialistams bei visiems besidomintiems gilesniu suvokimu apie odos anatomiją, struktūrą, natūralius odos procesus, odos ligas, jų priežastis, simptomus, kosmetikos ingredientų chemiją bei norintiems geriau suprasti kosmetikos sudėtį, veikimą ir poveikį. Programa sudaryta iš trijų dalių, kuri apima teorines ir praktines žinias apie odos anatomiją, histologiją, odos ligas, kosmetikos ingredientų chemiją ir komunikavimą bei efektyvaus turinio kūrimą socialiniuose tinkluose siekiant padidinti savo žinomumą ir paslaugų pardavimus. Bendra programos trukmė – 64 akad. valandos. Išklausę programą dalyviai įgis/patobulins ne tik profesines kompetencijas, bet ir bendrąsias kompetencijas, tokias kaip verslumo ir skaitmeninė. Įgytos kompetencijos gali būti užskaitomos vadovaujantis neformaliuoju būdu ir savišvieta įgytų mokymosi pasiekimų vertinimo ir pripažinimo tvarka Lietuvos aukštosiose mokyklose.

Svarbi informacija

Mokymosi būdas
Nuotolinis sinchroninis
Vieta
-
Kalba
Lietuvių

Minimalūs reikalavimai dalyviui

Išsilavinimas
Nereglamentuojamas

Įgyjamos ir tobulinamos kompetencijos

Bendrosios kompetencijos:
Skaitmeninė kompetencija
Verslumo kompetencija
Profesinės kompetencijos:
Taikyti žinias apie odos sluoksnius ir ją sudarančius komponentus, ląstelės cheminę sudėtį, audinius, kurie aptinkami odos ir jos priedų sudėtyje.
Atpažinti įvairias odos ligas ir susirgimus, įprastinius jų požymius ir lokalizacijas bei nustatyti kosmetologo intervencijos ribas ir kokių atsargumo priemonių imtis atliekant estetines grožio procedūras.
Analizuoti kosmetikos gaminių ingredientų sąrašus ir parinkti kosmetikos priemones remiantis jos sudėtimi, paskirtimi, savybėmis bei poveikiu odai ir organizmui.
Mokėti tinkamai save pristatyti (pozicionuoti) kaip grožio industrijos specialistą socialiniuose tinkluose bei išmanyti kaip efektyviai organizuoti savo paslaugų pardavimus socialinių tinklų pagalba.
Mokėti naudotis socialinių tinklų įrankiais, tokiais kaip Instagram, Facebook, Tik Tok bei kitomis socialinių tinklų programėlėmis, profesinio turinio kūrimui bei paslaugų pardavimui.

Mokymosi programos turinys

Temos pavadinimas Trumpas temos aprašymas
Temos pavadinimas
Dermatitai veide. Akne ir kitos veido dermatozės.
Trumpas temos aprašymas
Veido dermatitai (iritacinis kontaktinis bei alerginis kontaktinis, seborėjinis). Atsiradimo priežastys, simptomai, tyrimai, gydymas. Akne priežastys, patogenezė, klinika, įvairios ligos formos, gydymo gairės. Veido rožinė, klinika, patogenezė, sąsajos su sisteminėmis ligomis, gydymo gairės. Perioralinis dermatitas.
Temos pavadinimas
Organiškas augimas ir pardavimai.
Trumpas temos aprašymas
Kaip efektyviai išnaudoti koloboracijas. Tiesioginių transliacijų (angl. „Live“) sėkmės formulė. Augimas per vaizdo įrašus (angl. „Reels“) ir Tik tok. Pardavimai per autoatsakiklį. Bendravimas žinutėmis (angl. „Messenger“) ir tiesiogiai (angl. „Direct“).
Temos pavadinimas
Odos anatomija, histologija. Odos funkcijos ir mikroflora (mikrobiomas). Dermatologinis / alergologinis ligonio ištyrimas.
Trumpas temos aprašymas
Odos sluoksniai: epidermis, derma ir hipoderma ir juos sudarantys komponentai. Ląstelės, granulės, ryšiai tarp ląstelių, keratinizacijos procesas, natūralus drėkinantis faktorius, normalios odos histologija, histologiniai pokyčiai odoje. Odos funkcijos. Odos mikroflora (mikrobiomas), jo reikšmė odos ligų atsiradimui. Dermatologinis/alergologinis ligonio ištyrimas (apklausa, svarbiausi anamnezės aspektai, ligonio apžiūra - pirminiai bei antriniai bėrimo elementai, instrumentiniai bei alergologiniai tyrimai).
Temos pavadinimas
Kvapikliai kosmetikoje ir parfumerijoje. Konservantai ir kiti potencialiai kenksmingi ingredientai kosmetikoje.
Trumpas temos aprašymas
Natūralūs ir sintetiniai kvapikliai, pagrindinės funkcijos kosmetikoje. Kvapiklių ženklinimo ypatumai ingredientų sąrašuose. Eteriniai aliejai, jų gavimo būdai, savybės, aromaterapinės pritaikymo galimybės kosmetologijoje. Sintetiniai kvapikliai parfumerijos gaminiuose. Pavojingos cheminės medžiagos (kancerogenai, mutogenai, toksinai) ir jų ženklinimas. Kosmetikos saugojimo ir naudojimo ypatumai, mikrobiologinė tarša, gedimo procesai, pašaliniai ingredientų skylimo produktai. Natūralūs ir sintetiniai konservuojantys ingredientai, pagrindinės funkcijos ir jų pritaikymas gaminant kosmetiką. Potencialiai kenksmingi ingredientai kosmetikos sudėtyje.
Temos pavadinimas
Kliento kelias ir tikslinė auditorija.
Trumpas temos aprašymas
Kliento kelionės socialiniuose tinkluose etapai. Tikslinės auditorijos apibrėžimas ir jos gryninimas.
Temos pavadinimas
Saulės spinduliuotė ir UV filtrai. Dažikliai ir pigmentai dekoratyvinėje kosmetikoje.
Trumpas temos aprašymas
Saulės spinduliuotė, nauda ir žala. UV spinduliuotės rūšys, apsisaugojimo galimybės. UV apsaugos faktoriai. Fizikiniai ir cheminiai UV filtrai, fotostabilumas, suderinamumas ir kitos savybės. Dažniausiai naudojami UV filtrai kosmetikoje, savybių palyginimas ir pritaikymo galimybės. Elektromagnetinė spinduliuotė ir spalvos. Dažikliai, pigmentai, užpildai ir jų funkcijos kosmetikoje. Dažančiųjų ingredientų ženklinimo ypatumai. Populiariausi dažantys ingredientai, jų savybės ir pritaikymas dekoratyvinės kosmetikos gamyboje.
Temos pavadinimas
Sisteminių autoimuninių odos ligų apraiškos odoje.
Trumpas temos aprašymas
Sisteminių autoimuninių odos ligų apraiškos odoje (sisteminė raudonoji vilkligė, dermatomiozitas, sisteminė sklerozė, pūslinės ligos).
Temos pavadinimas
Kosmetikos rinka. Kosmetikos sudėtis.
Trumpas temos aprašymas
Kosmetikos gaminių judėjimas pasaulio, ES ir LR kosmetikos gaminių rinkoje. Kosmetikos gaminių teisinis reglamentavimas, gaminio saugos ataskaita ir informacijos byla. Kosmetikos gaminių pakuotės ir jų ženklinimas. Sintetinės, natūralios ir ekologiškos kosmetikos ženklinimo ypatumai. Kosmetikos gaminių sudėtis, ingredientai, jų funkcijos ir vieta ingredientų sąraše. Ingredientų pavadinimų sudarymo taisyklės. Kiekio mažėjimo taisyklė ir jos taikymas. Kosmetikos gaminiai kaip tirpalai, emulsijos ir suspensijos: sudėtis, panašumai ir skirtumai.
Temos pavadinimas
Vanduo odoje ir kosmetikoje. Alkoholiai kosmetikos sudėtyje. Natūralūs ir sintetiniai riebalai kosmetikoje. Rūgštiniai ingredientai kosmetikoje.
Trumpas temos aprašymas
Vanduo kaip odos drėkiklis ir ingredientų tirpiklis. Vandens šaltiniai, jų tarša. Vandens kietumas ir minkštinimo būdai. Naudojamojo kosmetikoje vandens rūšys, jų gavimas, pritaikymas kosmetikos gamyboje. Alkoholiai kaip tirpikliai, emulsikliai, konservantai ir kitos jų funkcijos kosmetikoje. Alkoholių struktūra, pavadinimai ingredientų sąrašuose, savybės, numatomas poveikis. „Gerieji“ ir „blogieji“ alkoholiai. Sotieji ir nesotieji riebalai. Riebalai kaip kosmetikos pagrindą sudarantys ingredientai. Natūralūs aliejai, jų rūšys, savybės, pritaikymas kosmetikos gamyboje ir kosmetologijoje. Gyvūniniai riebalai ir jų sintetiniai analogai. Naftos perdirbimo riebiosios medžiagos ir jų taikymas kosmetikos gamyboje. Terpė ir pH rodiklis. Rūgštys, bazės ir jų tirpalai. Neutralizacijos procesai odoje. Riebalų sočiosios ir nesočiosios (omega) rūgštys, struktūra, savybių palyginimas. AHA, BHA, PHA ir jų analogai, struktūriniai ir veikimo skirtumai. Buferinės medžiagos.
Temos pavadinimas
Savęs pozicionavimas socialiniuose tinkluose.
Trumpas temos aprašymas
Kas yra savęs pozicionavimas ir kam jis reikalingas? Pagrindinių įgūdžių, stiprybių ir išskirtinumo išsigryninimas. Vertybių bei interesų gryninimas. Facebook ir Instagram profilių įpakavimas. Komunikacijos parinkimas ir nustatymas.
Temos pavadinimas
Baltyminė kosmetika. Antioksidantinė kosmetika.
Trumpas temos aprašymas
Baltyminiai ingredientai kaip aktyvieji komponentai kosmetikos sudėtyje. Peptidinio ryšio sąvoka. Aminorūgščių, peptidų, baltymų struktūriniai panašumai ir veikimo skirtumai. Pagrindinės aminorūgštys, peptidai, baltymai ir jų pritaikymo galimybės kosmetikos gamyboje ir kosmetologijoje. Oksidatoriai, reduktoriai ir laisvieji radikalai. Oksidacijos-redukcijos procesai organizme, odoje, kosmetikoje. Natūrali antioksidantinė apsauga ir oksidacinis stresas. Populiariausi antioksidantai (vitaminai A, E, C ir kt.) kaip aktyvieji ingredientai, jų savybės ir pritaikymo galimybės kosmetologijoje. Stabilumas, veikimo būdai, nesuderinamumo iššūkiai kuriant antioksidantinę kosmetiką.
Temos pavadinimas
Komunikacijos planavimas ir turinio tipai. Efektyvaus turinio kūrimas.
Trumpas temos aprašymas
Komunikacijos plano sąvoka ir paskirtis. Logiška komunikacijos seka. Kaip sudėlioti turinį ir efektyvų pardavimų piltuvėlį? Praktinis efektyvaus komunikacijos plano sudarymas. Turinio tipai: Facebook, Instagram bei Tik Tok komunikacijos ypatybės ir skirtumai. Internetinės žinutės (angl. „Postai“), vaizdo įrašai (angl. „Reels“), istorijos (angl.“Stories), tiesioginė transliacija (angl. „Live“) – ką konkrečiu atveju rinktis? Efektyvūs tekstai: parduodantys bei ekspertiniai tekstai, sudominančios antraštės ir jų sudarymo principai, Istorijų pasakojimas (angl. sąvoka “Storytellingas“), kaip tobulas pardavimų įrankis. Vizualinė komunikacija: jos svarba ir reikšmė. Vientisumas. Kaip išsigryninti stilistiką ir kodėl svarbu jos laikytis?
Temos pavadinimas
Žvinelinė. Odos pigmentacijos sutrikimai. Odos infekcinės ligos. Odos dariniai (gerybiniai / odos vėžys).
Trumpas temos aprašymas
Žvynelinė, jos priežastys, patogenezė, provokuojantys faktoriai, klinika, diagnostika, gydymo gairės. Odos pigmentacijos sutrikimai (melazma, strazdanos, použdegiminė pigmentacija, vitiligo). Odos infekcinės ligos (folikulitas, impetiga, veido rožė, herpes infekcija, virusinės karpos, Laimo liga, AIDS požymiai odoje). Odos dariniai (gerybiniai odos pakitimai (seborėjinės keratozės, papilomos, dermatofibromos), ikivėžinės odos būklės (aktininės keratozės, odos ragas, Boweno liga), odos vėžys (bazinių ląstelių karcinoma, plokščialąstelinė karcinoma, melanoma). Jų priežastys, formos, diagnostika ir gydymo galimybės.

Programos ypatumai

Programa vykdoma nuotoliniu būdu naudojant nuotolinio mokymo(si) platformą ZOOM.

Mokymosi programos trukmė

Mokymosi programos trukmė: 64 akad. val.
Praktinio kontaktinio darbo trukmė: 38 akad. val.
Teorinio kontaktinio darbo trukmė: 16 akad. val.
Savarankiško darbo trukmė: 10 akad. val.

Vertinimas

Įgytų kompetencijų vertinimo sistema / skalė: Įskaityta.

Svarbi informacija

Mokymosi būdas
Nuotolinis sinchroninis
Vieta
-
Kalba
Lietuvių

Minimalūs reikalavimai dalyviui

Išsilavinimas
Nereglamentuojamas

Kontaktai

Vardas, Pavardė
Regina Kilinskaitė
Pareigos
Strateginės plėtros vadovė
El. paštas
info@soi.lt
Telefonas
+370 620 97 799

Tvarkaraščiai

Kosmetologijos mokslo DNR, 4 grupė
Laisvų vietų: 14
Mokymų laikotarpis:
2024-07-15 - 2024-09-19
Būdas Vieta Grupės dydis Kalba Lektoriai Kaina Registracija
Būdas
Nuotolinis sinchroninis
Adresas
-
Grupės dydis
15-30
Kalba
lietuvių
Lektoriai
Kaina
520 €
Registracija
2024-04-18 - 2024-07-09
Registracija

Įvertinimai

Mokymus baigusių asmenų bendras mokymosi programos įvertinimas
4.8
(Įvertinimų: 23)
1
Ar pasiteisino Jūsų lūkesčiai įgyti, patobulinti kompetenciją (-as) (žinias, įgūdžius, gebėjimus)?
4.7
2
Ar įgytas žinias, gebėjimus, įgūdžius taikote / taikysite kasdieniame darbe / gyvenime?
4.7
3
Ar gerai vertinate Mokymosi programą vykdžiusio asmens darbą?
4.9
4
Ar Mokymosi programą vykdęs asmuo sukūrė gerą psichologinę atmosferą?
5.0
5
Ar vykdytų mokymų turinys atitiko Mokymosi programos turinį?
4.9
6
Ar mokymo medžiaga / priemonės padėjo geriau suprasti Mokymosi programos turinį?
4.8
7
Ar mokymai Jums buvo naudingi?
4.8
8
Ar rekomenduotumėte šią Mokymosi programą savo pažįstamiems?
4.9
9
Ar mokymų vieta / aplinka buvo palanki mokymuisi?
4.8
10
Ar mokymų organizavimas buvo tinkamas?
4.8
11
Ar pakankamai buvo praktinio darbo / praktinių užsiėmimų?
4.5
Mokymus baigusių asmenų atsiliepimai
Labai didelis ačiū organizatoriams, mokymų tiekėjams, lektoriams. Paskaitos labai informatyvios ir naudingos. Noriu atkreipti dėmesį į Tatjanos paskaitas, jos buvo begalo įdomios ir įtraukiančios! Jos paskaitose laikas tieisog skriejo :) Žinoma kitos irgi neatsilieka, tačiau Tatjana paliko didžiausią įspūdį.
5
Labai informatyvu ir įdomu. Manau puikūs mokymai skatinantys tobulėti ir gilinti žinias. Po šių mokymų sužinojau daug naujų dalykų, kuriuos galėsiu įgyvendinti savo veikloje. Rekomendacijos tik pačios geriausios. Ačiū visiem dėstytojam, kurie tikrai įdomiai pravedė kiekvieną paskaitą ir pasidalino savo žiniomis.
5
Didžiausias minusas - įrašo peržiūros leidimas tik 48 valandoms. Norint pasidaryti pilnus ir kokybiškus paskaitų konspektus šio laiko yra per mažai. Todėl labai gaila, kad nespėjau susikonspektuoti visų paskaitų, kadangi informacijos buvo labai daug ir ji tikrai visa labai kokybiška ir naudinga. Siūlau persvarstyti paskaitų įrašų peržiūros leidimo laiką, labai padėsite tiems, kurie čia atėjo tikrai mokytis ir išmokti. :)
5
Viskas labai patiko, dėstytojai tikrai išmano savo sritį ir mokantis aiškiai, konkrečiai paaiškinti. Ačiū.
5
Siūlyčiau mokymus daryti daugiau vakarais ar net įtraukti savaitgalius,kadangi dauguma į mokymus prisijungia dirbantys
5
Labai dėkoju dar kartą visoms dėstytojoms už pozityvumą, profesionalumą, didžiulį norą dalintis savo patirtimi, kantrybę. Jau anksčiau rekomendavau šiuos mokymus keliems žmonėms. Ačiū Jums!
5
Norėčiau padėkoti visoms lektorėms už profesionalias žinias, nuoširdų bendravimą ir perduotas kompetencijas. Mokymai buvo ne tik naudingi, bet ir įdomūs bei įtraukūs. AČIŪ!
5
Man, asmeniškai norėtųsi gauti prezentacijų kopijas, taip kaip dažnu atveju gaunam prieš/po įvairių mokymų, kad galima būtų laikas nuo laiko pasikartoti.
5
1.Kaip dirbančiam asmeniui per mažai laiko duota perklausyti paskaitą, jeigu nedalyvauta gyvai . Tai siūlymas - arba didinti periodą per kurį galima perklausyti paskaitą, arba tarpai tarp paskaitų turėtų būti didesni, kad būtų galimybė efektyviau planuoti laiką 2. Anatomija/ligos - norėjosi daugiau vizualių pavyzdžių 3. Skirtinga auditorija - geriau atskirti patirties turinčius nuo pradedančiųjų
5
Daugiau įtraukti praktikinių užduočių, atvejų analizių
5
Rodomi įrašai: 1-1011
Rodyti
10
20
50
100
500
10
Neteisingas
Slinkti į viršų