Paieška
Neseniai ieškota
Populiarūs paieškos rezultatai
anglu
projektų valdymas
excel
Ieškoti

Svetainėje naudojami slapukai

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį šioje svetainėje.
Kita
Emocinio intelekto ugdymas taikant meno terapijos metodus
Rita Kaupelienė

Emocinio intelekto ugdymas taikant meno terapijos metodus

0.0
Įvertinimų nėra
Mokymai prasideda:
Tikslinama
56 akad. val.
Kaina nuo:
Tikslinama

Apie mokymus

Mokymų teikėjo pateikta informacija

Anotacija

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Šios programos tikslas Meno terapijos metodų pagalba ugdyti emocinį intelektą, puoselėti sveiką mąstyseną, padidinti pasitikėjimą bei lavinti kūrybiškumą. Siekiant įsisavinti ir užtvirtiniti žinias pagrindinis akcentas skiriamas praktiniams patyrimams individulaiai bei grupinės terapijos metu, darbui su iškylančiais jausmais, simboliais, vaizduote, skatinama savirefleksija. 3,5 mėnesių trukmės programa įgalins dalyvius sėkmingai spręsti asmenines problemas, ypač ilgalaikėje perspektyvoje

Svarbi informacija

Mokymosi būdas
-
Vieta
-
Kalba
-
Apimtis kreditais
2

Minimalūs reikalavimai dalyviui

Reikalavimai netaikomi

Įgyjamos ir tobulinamos kompetencijos

Bendrosios kompetencijos:
Asmeninė, socialinė ir mokymosi mokytis kompetencija
Kultūrinio sąmoningumo ir raiškos kompetencija

Mokymosi programos turinys

Temos pavadinimas Trumpas temos aprašymas
Temos pavadinimas
3. Dėmesingumo ir empatijos lavinimas
Trumpas temos aprašymas
Dėmesingumas tai gebėjimas būti dabartyje ir visiškai įsitraukti į dabartinį momentą, be vertinimo ar atsitraukimų. Parinktos aktualios dailės terapijos technikos, padedančios lavinanti pastabumą savo jausmams ir aplinkai. Praktikų metu lavinamas aktyvus orientavimasis į vykstantį meninį procesą, situacijų stėbėjimas bei reflektavimas, stiprinami ryšiai ir pagerinami tarpusavio santykiai. Empatija, kaip gebėjimas suprasti ir atpažinti kitų jausmus , supratingumą jų patirtis ir požiūrius yra svarbus kiekvieno įgūdis, leidžiantis pagerinti tarpasmeninius santykius.
Temos pavadinimas
6. Kūrybiškumo ir saviraiškos skatinimas
Trumpas temos aprašymas
Šioje temoje apjungiami įgūdžiai kurti ateities planus, vizijas, lavinti intuiciją, ir įgyvendinti savo tikslus. Meninės užduotys atliekamos mišriomis dailės priemonėmis, technikomis: liejimas, taškymas, tapymas netradicinias įrankais, karpymas, koliažų klijavimas visiškai išlaisvina žmogų. Kūrybinio proceso metu dalyvis skatinamas laisvai rinktis priemones, pilnai išreikšti save, atsipalaiduoti ir atsiskleisti. Galutinis kūrybinis rezultatas suteikia dalyviui pasitikėjimo savo kūrybinėmis galiomis.
Temos pavadinimas
4. Streso išveikos būdai dailės terapijos metodais.
Trumpas temos aprašymas
Šioje temoje pristatomos meno terapijos technikos- kaip pagalbos sau priemonės, esant emocinei perkrovai,nuovargiui, krizei. Molio terapija – tai viena iš dailės terapijos sričių, padedančių lengviau susidoroti su nemaloniais jausmais, tokiais kaip stresas, nerimas ir kitos intensyvios emocijos. Kūrybinio proceso metu išveikus sunkias, nemalonias emocijas, jaučiamas atsipalaidavimas ir malonus kūrybos džiaugsmas, atsiribojama nuo baimės suklysti. Taktilinės užduotys padeda įveikti nemalonias emocijas, jas transformuoti, perdirbti, ir atrasti vidinę harmoniją
Temos pavadinimas
5. Socialiniai įgūdžiai ir komandinis darbas
Trumpas temos aprašymas
Socialiniai įgūdžiai apima įvairius gebėjimus, įskaitant bendravimą, bendradarbiavimą, konfliktų sprendimą ir lyderystę. Meno terapijos užduotys suformuotos taip, kad paskatintų kūrybiškumą, empatiją ir lavintų problemų sprendimo įgūdžius, kaip konstruktyviai išspręsti konfliktus ir surasti abipusiai naudingus sprendimus, kurie patenkintų visų įtrauktų šalių poreikius. Komandinių užduočių metu lavinamas efektyvus bendravimas, asertyvumas, derybiniai gebėjimai , kad mokymų dalyviai galėtų kurti konstruktyvius santykius ir sėkmingai pritaikytų įgytas patirtis įvairiose socialinėse aplinkybėse.
Temos pavadinimas
2. Emocijų reguliavimo įgūdžių tyrinėjimas
Trumpas temos aprašymas
Meno terapijos praktikų metu, skatinama geriau suvokti bazines savo emocijas, praplėsti jų suvokimo spektrą, tuo pačiu atitraukti savo mintis nuo kasdienių reikalų ir pasinerti į vaizdinių, spalvų ir simbolių pasaulį. Kūrybinės užduotys pritaikytos savikontrolės ugdymui, gebėjimams valdyti savo emocijas, impulsus ir reakcijas, ypač sudėtingose situacijose. Praktikuojant savo emocijų priėmimą be vertinimo, išmokstama jas veiksmingai reguliuoti, transformuoti. Grupės refleksijų metu mokomasi emocinio lankstumo, gebėjimo prisitaikyti ir lanksčiai reaguoti į kintančias emocines patirtis ir situacijas.
Temos pavadinimas
1. Savigarba ir asmeninės ribos. Asmeninių gebėjimų atskleidimas.
Trumpas temos aprašymas
Savigarbos kūrimas yra emocinio intelekto pamatas. Savigarba tai savo emocijų, stiprybių, silpnybių, vertybių ir išprovokuojančių veiksnių pripažinimas ir supratimas. Dailės terapijos sesijų metu atliekamos aktualios kūrybinės užduotys, skatinančios savirefleksiją ir dėmesingumą, padedančios gauti įžvalgų apie save, savo mintis ir jausmus, atrasti naujų resursų stiprinti savivertę. Praktikų metu naudojamos asertyvios komunikacijos technikos, tokios kaip „Aš“ teiginiai, aktyvus klausymasis ir aiškių ribų nustatymas, kad mokymų dalyviai galėtų efektyviai save įtvirtinti įvairiose situacijose tiek mokymuose, tiek ateityje.

Mokymosi programos trukmė

Mokymosi programos trukmė: 56 akad. val.
Praktinio kontaktinio darbo trukmė: 50 akad. val.
Teorinio kontaktinio darbo trukmė: 6 akad. val.
Savarankiško darbo trukmė: 0 akad. val.

Vertinimas

Įgytų kompetencijų vertinimo sistema / skalė: 1-10.

Svarbi informacija

Mokymosi būdas
-
Vieta
-
Kalba
-
Apimtis kreditais
2

Minimalūs reikalavimai dalyviui

Reikalavimai netaikomi

Tvarkaraščiai

Šiuo metu grupių nėra.

Įvertinimai

Šiuo metu įvertinimų nėra.
Slinkti į viršų