Paieška
Neseniai ieškota
Populiarūs paieškos rezultatai
anglu
projektų valdymas
excel
Ieškoti

Svetainėje naudojami slapukai

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį šioje svetainėje.

Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras

Įmonės kodas
306138865
Adresas
Vilnius, Trinapolio g. 2, LT-08313
Vardas, Pavardė
VIRGINIJA PUTNAITĖ
Pareigos
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
El. paštas
info@techin.lt
Telefonas
+370 656 68 584

Apie

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras (TECHIN) – IT ir inžinerinio profilio profesinio mokymo įstaiga, teikianti pirminį ir tęstinį profesinį mokymą, suaugusiųjų neformalųjį švietimą, perkvalifikavimą, kompetencijų tobulinimą įvairiuose verslo sektoriuose. TECHIN tvirti bendradarbiavimo ryšiai su verslo įmonėmis (plačiau – www.techin.lt ) leidžia labiau atliepti ir lanksčiai reaguoti į gamybos ir technologijų įmonių darbo rinkos poreikius, būti patikimu partneriu bei inovatyvia, profesionalia ir konkurencinga mokymo įstaiga Lietuvoje. Įgyvendindamas profesinį mokymą ir neformalųjį suaugusiųjų švietimą reglamentuojančių tesės aktų ir vidinių veiklos procesų organizavimą reglamentuojančių dokumentų nuostatas, TECHIN siekia pateisinti klientų lūkesčius, suteikdamas abipusiai sutarto kokybės lygio paslaugas, neatsiejant nuo nuolatinio įstaigos veiklos gerinimo ir jos veiklos procesų tobulinimo. TECHIN infrastruktūra sudaro galimybes teikti teorinio ir praktinio mokymo paslaugas pagal turimas mokymo programas. Inžinerinės pramonės, suvirinimo ir energetikos sektoriniai praktinio mokymo centrai ir IT sektoriaus mokymo paslaugos yra pagrindinė mokymo paslaugų teikimo „ašis“, kurios pagrindu ir toliau plėtojamos mokymosi galimybės. TECHIN naujai kuriamą IMP sistemą pasitinka atvirai ir atsakingai, siekdamas žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis ir tendencijomis bei pasiūlyti rinkai aktualias ir vertę kuriančias mokymo programas.

Lektoriai

Evgenia Levin
Nuo 2007 m. dirba žiniasklaidos bei portretų fotografe, turi aukštąjį fotografinį bei dailės pedagogikos išsilavinimus. Fotografijos darbai nuolat dalyvauja parodose bei konkursuose, o vedamų fotografijos bei post-produkcijos mokymų bei dirbtuvių studentai pasiekia gerus rezultatus. Projektų ribose bendradarbiauja su Lietuvos valstybinėmis institucijomis, kultūros įstaigomis, muziejais, nepriklausomais leidiniais. Lietuvos Žurnalistų Sąjungos narė, nuo 2020 metų - LŽS Spaudos fotografų klubo skyriaus pirmininkė, LŽS Valdybos narė, nacionalinio konkurso "Lietuvos spaudos fotografija" organizacinės grupės vadovė bei kelių Lietuvos ir užsienio fotografijos konkursų žiuri narė.
Plačiau
Olimpiada Sinkevič
Baigė ekonomikos magistro studijas Vilniaus Universitete. Dirbo Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykloje atliekant vyr. buhalterės pareigas. Turi ilgametę pedagoginio darbo patirtį. Dėstė Tarptautines teisės ir verslo aukštojoje mokykloje, Socialinių mokslų kolegijoje. Dėstomi dalykai: finansinė apskaita, apskaitos pagrindai, kompiuterinė apskaita, apskaita ir mokesčiai. Parengė Apskaitininko ir kasininko nacionalinę modulinę profesinio mokymo programą. Veda Buhalterinės apskaitos mokymus.
Plačiau
Sergej Triškin
Baigė architektūros bakalauro studijas Vilniaus Gedimino Technikos universitete. Dirbo muziejinių ekspozicijų projektavimo srityje. Turi ilgametę pedagoginio darbo patirtį. Pagrindinės pedagoginės veiklos kriptys: vizualizacijų kūrimas, trimatis modeliavimas, baldų ir interjero detalių bei statybinių brėžinių atlikimas. Veda mokymus su Autodesk AutoCAD, SolidWorks ir ArchiCad programomis.
Plačiau
Aleksandra Balsienė
Pedagogė, dėstytoja ir praktikė, darbo patirtį įgijusi leidykloje spaustuvėje maketuojant leidinius, ruošiant juos spaudai, kuriant jų dizainą. Turi nemažą pedagoginės veiklos patirtį dirbant su studentais, vedant mokymus su Adobe Creative Cloud programomis.
Plačiau
Tomas Keblys
Turi ilgametę pedagoginio darbo patirtį. Pagrindinės pedagoginės veiklos kryptys: duomenų bazės, operacinės sistemos, objektinis programavimas PHP. Veda mokymus H2, MySQL programine įranga duomenų bazėms bei įvairias Linux distribucijas susipažinimui su tarnybinėmis stotimis.
Plačiau
Slinkti į viršų