MB "Geltonas karutis"
Įmonės kodas
303517194
Adresas
Vilnius, T. Ševčenkos g. 16A-126, LT-03111
Svetainė
Vardas, Pavardė
Lina Liubertaitė
Pareigos
Vadovė
El. paštas
lina@geltonaskarutis.lt
Telefonas
+370 610 37383
Apie
Rodyti daugiau
Rodyti mažiau
Modernūs apželdinimo kursai "Geltonas karutis" skirti visiems, norintiems išmokti susikurti savo aplinką šiuolaikiškai, bei siekiantiems tobulėti, kelti kompetenciją apželdinimo srityje.
"Geltonas karutis" organizuoja aplinkos dizaino konferenciją "Garden Style".
Lektoriai
Lina Liubertaitė
Lina yra MB “Geltonas karutis” įkūrėja ir vystytoja. Dalyvaudama įvairiuose tarptautiniuose renginiuose, konferencijose ir simpoziumuose, Lina į Lietuvą atveža naujausias apželdinimo madas, tendencijas, filosofijas ir jas perteikia kraštovaizdžio kūrėjams ir visiems, mylintiems augalus bei estetiką. Lina taip pat organizuoja tarptautinę “Garden style” konferenciją, kurioje kasmet pranešimus skaito pasaulinio lygio kraštovaizdžio dizaineriai, apželdinimo specialistai. Ji yra įkūrusi ir aktyvią sodininkų bendruomenę “Geltono karučio klubas”.
Kokybiško turinio “Kraštovaizdžio dizainas” programa šiuo metu yra būtent tai, ko laukia kiekvienas, norintis per trumpą laiką tapti profesionaliu kraštovaizdžio dizaineriu.
Plačiau
Giedrė Puzinauskienė
Baigusi architektūros bakalauro studijas Vilniaus dailės akademijoje, Giedrė išvyko patirties pasisemti į Londoną. Besidomėdama natūraliąja žmogaus aplinka ir augalais, ji pasuko į kraštovaizdžio architektūros sritį ir įgijo kraštovaizdžio architektūros magistro laipsnį Grinvičo universitete (University of Greenwich). Giedrė turi patirties miestų planavimo srityje Viduriniuose Rytuose, projektavo Londono viešąsias erdves bei dėstytojavo Britų sodo dizaino akademijoje (British Academy of Garden Design). Ji yra atestuota Kraštovaizdžio instituto (Landscape Institute) Jungtinėje Karalystėje narė.
Giedrė suteikia mums išskirtinę progą išmokti piešti eskizus ranka. Net pasaulinio garso kraštovaizdžio dizaineriai tai daro.
Plačiau
Arūnas Liškūnas
Arūnas yra kvalifikuotas geodezininkas, turi geodezijos bakalaurą ir vėliau apsigynė matavimo inžinerijos magistro laipsnį Vilnius Tech universitete. Arūnas turi sukaupęs daugiau kaip 20 metų darbo patirtį kaip matininkas (žemės sklypų kadastriniai matavimai), geodezininkas (toponuotraukų, topografinių planų, inžinerinių tinklų kontrolinių nuotraukų matuotojas ir rengėjas) ir projektuotojas (žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai, kaimo plėtros projektai). Jo žinios ir patirtis neabejotinai padės suprasti geodezijos reikšmę kraštovaizdžio projektams.
Plačiau
Solveiga Buoželytė
Solveiga baigė architektūros magistrą Vilniaus dailės akademijoje, taip pat studijavo Kopenhagoje ir Barselonoje, šiuo metu baiginėja dekoratyvinio apželdinimo specialybės profesiją.
Šiuo metu dirba architekte ir yra sukaupusi įvairiapusę patirtį projektuojant tiek interjerus, tiek didelius visuomeninius objektus ir jų sklypus. Solveiga dėsto kraštovaizdžio architektūrą Vilniaus Gedimino technikos universitete ir organizuoja atviros architektūros festivalį “Open House” Vilnius.
Lektorė sako: “kasdien mėgaujuosi supančia aplinka, stebiu ir analizuoju miestus, žmones, jų elgesį ir jausmus skirtingose erdvėse. Tikiu, kad mano tarpdisciplininis mąstymas padės naujai atrasti ir atskleisti tiek puikiai pažįstamas, tiek pirmą sykį atrandamas vietoves.”
Plačiau
Vitalija Baltramiejūnaitė
Vitalija yra kraštovaizdžio dizainerė ir “Vectorworks” yra vienas iš pagrindinių jos darbo įrankių. Ji yra išsilaikiusi “Vectorworks Core Associate Certification”, Vitalija taip pat studijuoja Oxford College of Garden Design.
Vitalija sako, kad džiaugiuosi galėdama parodyti ir kitiems neaprėpiamas “Vectorworks” galimybes kuriant kraštvaizdžio projektus.
Plačiau
Vaiva Marozienė
Atestuota kraštovaizdžio projektų vadovė, turinti Aplinkosaugos ir aplinkotyros bakalaurą, Ekologijos magistrą, Grafinio dizaino tęstines studijas, visai neseniai Vilniaus dailės akademijoje baigė architektūros magistro studijas. Vaiva teigia: “visa tai labai savitai, kryptingai mane formavo ir formuoja kaip specialistą. Beieškodama savęs pedagogikoje, kūryboje, gamtos moksluose, grožio srityje, medicinoje, menuose, visada svarbiausią vietą širdyje turėjo Gamta ir Kelionės. Kur save ir artimą gali pažinti labiausiai, kur labiausiai gali pamilti gyvenimą tokį, koks jis iš tikro yra – Laisvą, Nepriklausomą, Žavų, Įžūlų, Kategorišką, Spalvingą ir Žavingą. Skirtingos profesinės sritys kaip ir skirtingi gyvenimo veidai, stipriai įtakojo mano, kaip Kraštovaizdžio dizainerės braižą. Gamtinį bei natūralų puikiai adaptuotą šiuolaikiniam tempui bei įpročiams.
Mokausi aš iš Gamtos, traukiu viską ką ji duoda ir siūlo, kad būtume sveiki dvasia ir kūnu.”
Plačiau
Annie Guilfoyle
Annie atvyksta į Lietuvą iš D.Britanijos. Jos paskaitos vyks gyvai (jei reikės, bus vertimas į lietuvių k.)
Annie Guilfoyle yra prestižinius apdovanojimus pelniusi kraštovaizdžio dizainerė ir RHS Čelsio gėlių parodos sidabrinio medalio laimėtoja. Capel Manor koledže Enfielde studijavo sodininkystę, apsigynė kraštovaizdžio dizaino bakalauro laipsnį Middlesex universitete (Jungtinė Karalystė). Annie sėkmingai derina kraštovaizdžio dizaino konsultacijų praktiką, dėstymą ir tekstų rašymą bei publikavimą šia tema. 18 metų Annie vadovavo Sodų dizaino studijoms KLC Dizaino mokykloje, Hampton Court rūmuose, kur kartu su kolegomis sukūrė ypatingai gerai vertinamus sodo dizaino kursus, po kurių ne vienas studentas tapo apdovanojimus pelniusiais dizaineriais. Annie taip pat yra Sodininkystės kurso konsultantė West Dean koledže, Pietų Sasekse, kur viena iš jos įkurtų studijų krypčių moko apie maisto auginimą. Ji taip pat veda kursus Great Dixter House & Gardens, Nortiame, Rytų Sasekse. Annie taip pat dėsto Pensilvanijoje, Italijoje, Kijive, Kopenhagoje ir Milane.
Kartu su Noel Kingsbury, Annie įkūrė „Garden masterclass” kursus, kurie suburia sodininkus ir dizainerius kartu su geriausiais ir inovatyviausiai dirbančiais pasaulio sodininkystės profesionalais vienos dienos dirbtuvėms, aptariančioms įvairias temas.
Annie Guilfoyle nuolatos publikuoja straipsnius Jungtinės Karalystės žinomiausiuose žurnaluose.
Plačiau
Gytis Lietvaitis
Gytis yra kraštovaizdžio inžinierius, apželdinimo specialistas. Inžinerinis išsilavinimas ir žinios leidžia Gyčiui giliau pažvelgti į kraštovaizdžio sprendimus. Gytis yra įsitikinęs, kad savo soduose turime daug gėlių, medžių, bet dažnai pritrūkstama kažkokio akcento, kokio nors žmogaus rankomis sukurto elemento. Juk sodas tuo ir skiriasi nuo gamtos, kad aplinką kuriame mes.
Plačiau
Ramūnas Rėderis
Ramūnas yra kvalifikuotas statybos inžinierius. Jo darbo patirtis – 29 metai. Ramūnas yra sertifikuotas automatinių laistymo sistemų auditorius, Europos Laistymo asociacijos EIA narys, EIA WG, SW darbo grupių narys. Tarptautinės natūralių maudymosi baseinų asociacijos IOB narys. Sertifikuotas žemos įtampos sodo apšvietimo sistemų projektuotojas.
Dalindamasis savo patirtimi ir žiniomis Ramūnas programos dalyviams padės suprasti ir išmokti laistymo ir apšvietimo niuansus.
Plačiau
Renaldas Žilinskas
Renaldas pirmasis Lietuvoje Europos arboristikos tarybos (EAC) sertifikuotas arboristas, turintis ETT (European Tree Technician) – Europos arboristikos techninio eksperto (medžių techniko) kvalifikaciją. Taip pat pirmasis ir kol kas vienintelis Lietuvos arboristas, įgijęs Tarptautinės arboristikos draugijos (ISA) suteikiamą medžių rizikos vertinimo kvalifikaciją (ISA TRAQ). 2019 metais įgijo Europos arboristikos tarybos (EAC) Senolių medžių priežiūros specialisto praktinio lygmens sertifikaciją (Veteran Tree Specialist – Practicing Level).
Plačiau
Bettina Jaugstetter
Bettina Jaugstetter savo sodininko karjerą pradėjo kaip stažuotoja Erlango universiteto Botanikos sode, kuriame išdirbo 5 metus. Ji dalyvavo geobotanikos ekspedicijose į Alpes ir pietų Ispaniją. Taip pat studijavo kraštovaizdžio dizainą Miuncheno technikos universitete, žinių sėmėsi iš prof. Peterio Latzo, kurio tyrimų sritis – postindustriniai kraštovaizdžiai. Tolimesnių studijų apie augmenijos (angl. vegetation) mokslą, ekologiją dėka Bettina įgijo labai tvirtus pagrindus savo, kaip apželdinimo dizainerės ir kraštovaizdžio architektės karjerai. Bettina yra apdovanota prestižiniu Karlo Foersterio medaliu už įkvepiantį, ypatingą projektą ABB, taip pat jai buvo įteiktas apdovanojimas iš Badeno-Viurtembergo architektų rūmų už skulptūrų sodą Leuterse-Hausenas, o jos kurti privatūs sodai buvo publikuoti žurnaluose ir knygose. Ji taip pat dėsto sodinimo dizainą Geisenheimo Universitete. Bettina daugiau kaip 12 metų dirbo su mišria dinamine augalų sodinimo sistema privačiuose soduose, viešosiose, komercinėse ir pramoninėse erdvėse, ir šiandien veda augalų dizaino mokymus Vokietijoje, Italijoje ir kitose Europos šalyse.
Plačiau
Dr. Cassian Schmidt
Dr. Cassian yra kraštovaizdžio architektas, dizaineris, daugiamečių augalų ekspertas, sodinimo dizaino (angl. planting design) dėstytojas profesorius Geisenheim Universitete, 25 metus vadovavęs žymiam botanikos sodui Hermannshof Vokietijoje. Per jo vadovavimo metus Hermannshof tapo viena iš tų vietų, kuri diktuoja apželdinimo madas Europoje. Hermannshof komanda, vadovaujama Cassian Schmidt, išgrynino tam tikrą metodiką, kaip kurti tokius derinius, kurie sėkmingai augtų ir reikalautų mažai priežiūros. Jie patys jau yra sukūrę daug tokių derinių, ir jau kelis metus Vokietijoje galima nusipirkti paruoštų derinių savo kiemui. Kurdamas šią metodiką, Cassian Schmidt rėmėsi natūraliomis augimvietėmis – būtent todėl galima prognozuoti lengvesnę priežiūrą ir natūralesnį aplinkos vaizdą. Būtent todėl jo darbais domisi visas pasaulis, o specialistai veržiasi į jo mokymus, kur jis atskleidžia savo metodikos esmę ir praktinį panaudojimą.
Plačiau
Gintarė Černiauskaitė
Gintarė yra dizaino studijos „Creatus“ įkūrėja, kuria sistemas ir produktus laisvalaikio,
elektronikos ir medicinos srityse, dėsto Vilniaus Dailės Akademijoje ir Kauno technologijos universitete.
Gintarė studijavo ir dirbo Olandijoje, Meksikoje, Kinijoje. Autorės darbai pristatyti Olandijos, Meksikos,
Lietuvos, Milano ir Niujorko dizaino savaičių metu; ji dalinasi savo patirtimi konferencijose Lietuvoje bei
užsienyje. Didelė dalis dizainerės darbo – savo darbų (ir savęs) pristatymas konferencijose, parodose,
skaitmeninėje erdvėje. Pristatymo metodus dizaino srityje Gintarė dėsto nuo 2016 m.
Plačiau
Rūta Opulskienė
Kraštovaizdžio dizainerė ir IT specialistė Rūta Opulskienė, baigusi verslo informatikos magistrą, 17 metų dirbo IT srityje: programų testavimas, dokumentacijų ruošimas, klientų konsultavimas bei mokymai. Supratusi, jog nori išbandyti save kitoje srityje, pradėjo domėtis augalais, dizainu, keliauti po užsienio sodus. Rūta lankė “Geltono karučio” kursus, baigė “Apželdinimo akademiją”. Kadangi mokytis patiko, nesustojo ir Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje baigė Želdynų dizainą.
“Mano dirbas IT srityje leido lengvai perprasti želdynų projektavimo programas ir neleido visiškai išsižadėti darbo ofise. Šiuo metu dirbu kaip kraštovaizdžio dizainerė, ne tik kuriu projektus savo klientams, bet ir atlieku techninį darbą kitoms apželdinimo įmonėms kurdama vizualizacijas. “SketchUp” yra programa, su kuria dirbu kasdien, todėl tikiu, kad galiu pasidalinti savo įgytom žiniom ir gerosiomis praktikomis projektuojant savo ar užsakovų sklypą naudojant šią programą.”
Plačiau
Organizacijos mokymai
Peržiūrėti visusPavadinimas | Teikėjas | Mokymai prasideda | Trukmė | Įvertinimas | Kaina | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kraštovaizdžio dizainas | MB "Geltonas karutis" |
275 akad. val.
|
4.9
(18)
Aukštos pridėtinės vertės programa
|
2380 €
|
|
|
SketchUp pagrindai | MB "Geltonas karutis" |
56 akad. val.
|
4.9
(35)
Aukštos pridėtinės vertės programa
|
649 €
|
|
|
Apželdinimo verslo akademija | MB "Geltonas karutis" |
Tikslinama
|
54 akad. val.
|
0.0
Įvertinimų nėra
|
Tikslinama
|
|
Slinkti į viršų