Paieška
Neseniai ieškota
Populiarūs paieškos rezultatai
anglu
projektų valdymas
excel
Ieškoti

Svetainėje naudojami slapukai

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį šioje svetainėje.

Kursuok platforma yra nemokama, nerenkame jokių papildomų mokesčių

Kursuok platforma yra nemokama, nerenkame jokių papildomų mokesčių
2024 m. balandžio 10 d.

Informuojame, kad visi asmenys, kurie nori mokytis skaitmeninėje švietimo platformoje Kursuok.lt, tai gali daryti nemokamai. Jungtis į platformą kaip fiziniam asmeniui ar dalyvauti joje kaip mokymų teikėjui nieko nekainuoja - mes nerenkame absoliučiai jokių mokesčių.

Prisijungimas prie platformos yra nemokamas ir vyksta TIK per mūsų sistemą: užėjus į puslapį www.kursuok.lt ir jo viršuje paspaudus mygtuką Prisijungti, jūs būsite nukreipti į E.valdžios vartus, kur savo tapatybę patvirtinsite el.parašu ar jungdamiesi per pasirinktą banką.

Įspėjame: jokiems asmenims ar kursų organizatoriams neteikite savo asmeninių duomenų, neva padėsiančių prisijungti prie Kursuok.lt. Prisijungti prie sistemos galite tik asmeniškai, nes tam, kaip minėjome, naudojami jūsų asmens duomenys. Jei visgi kyla klausimų, kaip prisijungti prie švietimo platformos, kad galėtumėte rinktis norimus mokymus, skambinkite mūsų konsultantams telefonu: +370 700 22 722 Visada  mielai padėsime!

Informacija, kad norint pasinaudoti Kursuok platforma ar norint gauti finansavimą, reikia susimokėti papildomą mokestį, yra MELAGINGA. Jei sulaukėte tokio pasiūlymo ar pastebėjote kitokius sukčiavimo atvejus, kuomet galimai naudojamasi Kursuok.lt vardu, siekiant pasipelnyti, informuokite mus el.paštu: info@kursuok.lt arba aukščiau nurodytu konsultacijų telefonu.

Kitos naujienos

Slinkti į viršų