Paieška
Neseniai ieškota
Populiarūs paieškos rezultatai
anglu
projektų valdymas
excel
Ieškoti

Svetainėje naudojami slapukai

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį šioje svetainėje.

Kursuok platforma skirta jums, o ne jūsų darbdaviui

Kursuok platforma skirta jums, o ne jūsų darbdaviui
2024 m. vasario 28 d.

Sulaukiame klausimų, ar į Kursuok.lt platformoje esančius mokymus darbdaviai gali siųsti savo darbuotojus, kad šie patobulintų įgūdžius, įgytų naujų žinių, reikalingų darbams atlikti. Dalintis naudinga informacija mes skatiname, tačiau norime priminti, kad Kursuok.lt platforma yra skirta ne įmonių kolektyvams, ne darbuotojų apmokymui, o jums - kiekvienam asmeniškai, norintiems mokytis tai, ko trokšta TIK jūsų širdis!

Tad jei darbdavys neatlyžta siūlydamas jums registruotis į konkrečius mokymus, reikalingus darbe ar tiesioginėms funkcijoms atlikti, prisiminkite: darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo mokymus turėtų organizuoti, finansuoti, arba rasti tinkamus finansavimo šaltinius, pats darbdavys.

!!!Tik jūs asmeniškai galite registruotis į Kursuok.lt platformą per e.valdžios vartus ir tik jūs turite teisę priimti sprendimą, kokiai mokymosi programai norite išleisti 500 eurų mokymosi krepšelį.  Primename, kad krepšeliu pasinaudoti galite tik vieną kartą per penkerius metus.

KURSUOK.lt platforma sukurta įgyvendinant projektą „Mokykis visą gyvenimą!“, kurio tikslas - skatinti suaugusiųjų mokymąsi visą gyvenimą, kuriant vieningą mokymosi visą gyvenimą informacinę sistemą ir sukuriant mokymosi galimybes. Projektą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra (ESFA) kartu su partneriais: Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centru, Lietuvos aukštojo mokslo asociacija bendrajam priėmimui organizuoti, Nacionaline švietimo agentūra.

Projekto „Mokykis visą gyvenimą“ pagal Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą “Naujos kartos Lietuva” įgyvendinimui planuojama skirti daugiau nei 18,4 mln. EUR iš Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“.

Kitos naujienos

Slinkti į viršų